Czy muszę coś dodawać?! GRAND THEFT AUTO 5 nadciąga!

Czy muszę coś dodawać?! GRAND THEFT AUTO 5 nadciąga!
marcindmjqtx

25.10.2011 13:23, aktual.: 06.01.2016 11:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Typowy Rockstar - cisza, cisza, czasem plotki, cisza, cisza. I nagle łup. Okładka Max Payne 3. Albo zapowiedź zwiastuna Grand Theft Auto 5.

Logo nowej części można zobaczyć na stronie rockstargames.com. Jest tam także informacja, że zwiastun pojawi się już 2 listopada. Zapewne ujawni jedną z najważniejszych rzeczy, nad którą zastanawiają się fani - w jakim mieście będzie się działo nowe GTA, w jakich czasach i realiach zostanie obsadzona fabuła. Dotychczas seria GTA działa się głównie w USA, nie licząc dodatku do części pierwszej - GTA: London. Były plotki, że nowa część przeniesie się do Europy.

Pewną wskazówką jest rzymska piątka, która kolorem i stylizacją ewidentnie przypomina dolarowy banknot. No i rzymskie 5 przypomina literę "V", co w połączeniu z dolarami może znaczyć Vice City albo... Vegas.

Każda część serii Grand Theft Auto jest wydarzeniem - ponieważ pojawia się rzadko, jest dopracowana i zapewnia graczom masę zabawy. A przy okazji generuje mnóstwo kontrowersji, ponieważ umożliwia wcielenie się w gangstera i traktowanie miasta jak własnego placu zabaw.

Niedawno Grand Theft Auto 3 skończyło 10 lat - z tej okazji nie tylko trafi na tablety i smartfony, ale też doczekało się specjalnego zwiastuna, będącego podziękowaniem dla fanów:

We wrześniu sprzedaż całej serii przekroczyła 114 milionów kopii. Z tego 27,5 miliona przypada na GTA: San Andreas, więcej ma tylko GTA 4, choć Rockstar nie podaje dokładnej liczby.

Paweł Kamiński

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także