Czy ktoś się jeszcze dziwi, że znów coś wyciekło z Destiny? Tym razem informacje o nowym raidzie, The Dark Below

Czy ktoś się jeszcze dziwi, że znów coś wyciekło z Destiny? Tym razem informacje o nowym raidzie, The Dark Below

Czy ktoś się jeszcze dziwi, że znów coś wyciekło z Destiny? Tym razem informacje o nowym raidzie, The Dark Below
marcindmjqtx
17.10.2014 17:34, aktualizacja: 05.01.2016 15:25

Dowiedzieliśmy się między innymi tego, że zostanie podniesiony level cap.

Destiny to dla Bungie duża lekcja pokory. Pomijając już wpadki w game designie, z których firma wycofywała się już kilka razy modyfikując system lootu, eliminując tzw. jaskinie lootu czy psując tryb Iron Banner, co rusz dowiadujemy się o tym, o czym dowiedzieć się nie powinniśmy. Gracze odkrywają lokacje, które miały być odkryte dopiero w DLC, poznają informacje, które miały pozostać tajemnicą.

Tym razem z serwerów Destiny ciekawe informacje wykopała ekipa serwisu DestinyDB. Dotyczą nadchodzącego DLC The Dark Below. Poza szczegółami odnośnie nowego ekwipunku dowiadujemy się też, że raid Crota's End będzie przewidziany dla graczy z poziomem 28-32 - czyli jak można wywnioskować, maksymalny level zostanie podniesiony (aktualnie wynosi 30). Pojawi się też nowa playlista Strike'ów przewidziana dla poziomu 28 oraz event Trials of Osiris.

Ponoć w Destiny gra średnio ponad 3 milion graczy dziennie i część z nich już na pewno ostrzy sobie zęby. Pytanie, ilu wolałoby, żeby te informacje pozostały niespodzianką?

[Źródło: Reddit]

Marcin Kosman

326940060316887319
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)