Czy ktoś chciałby wrócić do Neverwinter? Niedługo rozpoczną się betatesty...

Czy ktoś chciałby wrócić do Neverwinter? Niedługo rozpoczną się betatesty...
marcindmjqtx

07.02.2013 12:10, aktual.: 05.01.2016 16:22

Neverwinter Nights to była naprawdę dobra gra (zwłaszcza jej druga część). Neverwinter nie ma z nią w sumie zbyt wiele wspólnego, ale... dzieje się w tym samym mieście. To zawsze coś.

Poza tym zaś będzie to MMO, oczywiście o modelu free-2-play, a więc granie będzie darmowe, a płacić trzeba będzie tylko za rozmaite bonusy. Gra ma być bardziej nastawiona na akcję niż symulowanie sesji RPG, a pierwszy raz pisaliśmy o niej jeszcze w 2011 roku.

Od tamtego czasu prace poszły mocno do przodu i Neverwinter jest coraz bliższe premiery. Już niedługo rozpoczną się testy wersji beta - to zaś oznacza trzy weekendy, kiedy gracze będą mogli sprawdzić te produkcję. Wyznaczono je na, kolejno, 8 lutego, 8 marca i 22 marca.

Co zrobić, by się do nich dostać? Na pewno można zamówić grę w przedsprzedaży (jak to się ma do tego, że to teoretycznie darmowy tytuł? Wszystko, co zapłacicie odzyskacie potem w formie specjalnych przedmiotów w grze). Jeśli jednak nie chcecie tak ryzykować, to możecie po prostu zarejestrować się tutaj. To jeszcze nie gwarantuje dostępu, ale daje szansę na to, że zostaniecie wylosowani.

Tomasz Kutera

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)