Blizzard zapewnia, że pracuje nad wiecej, niż jednym projektem w świecie Diablo. Na dobre rzeczy trzeba jednak czekać...

bEKYvCgl

Czy na Blizzconie będzie mieć miejsce ujawnienie Diablo 4? W Internecie sporo jest ostatnimi czasy plotek na ten temat, więc Blizzard wydał dziś specjalny komunikat, który sugeruje, że coś rzeczywiście się na Blizzconie wydarzy, choć... nie wiadomo czy nastąpi to już teraz. Firma potwierdza, że pracuje obecnie nad więcej niż jednym projektem związanym z marką, ale ujawnione zostaną dopiero gdy nadejdzie czas.

Blizzard przypomina też, że "dobre rzeczy przytrafiają się tym, którzy potrafią na nie czekać". Wszystko, co się ukaże ma być przede wszystkim godne tej marki. Czyżby zapowiedź wyciągnięcia wniosków z pierwszej fazy życia Diablo III? Blizzard przypomina nam też o tym, że 2 listopada, w czasie Blizzconu, ukaże się edycja gry na konsolę Nintendo Switch, a nabywcy wersji cyfrowej będą mogli pobrać ją dzień wcześniej.

325484807989835740

Czekamy zatem, by zobaczyć, co planuje Blizzard. Ich coroczny konwent rozpocznie się już 2 listopada, a pod koniec przyszłego tygodnia możecie spodziewać się większego tekstu o samym wydarzeniu i oczywiście relacji z samego wydarzenia. Będę śledzić najważniejsze wydarzenia za pośrednictwem tradycyjnego streama (niestety jak zawsze poza ceremonią otwarcia płatnego).

bEKYvCgn

Krzysztof Kempski

bEKYvChj