Czy Chloe może zastąpić Nathana? Przegląd ocen Uncharted: Zaginione dziedzictwo

Czy Chloe może zastąpić Nathana? Przegląd ocen Uncharted: Zaginione dziedzictwo

Czy Chloe może zastąpić Nathana? Przegląd ocen Uncharted: Zaginione dziedzictwo
Patryk Fijałkowski
17.08.2017 11:37

Ogólnie jest bardzo dobrze; czasami bywa gorzej.

Samodzielny dodatek do Uncharted nie jest z pewnością tak oczywistym hitem jak którakolwiek pełnoprawna część z Nathanem w roli głównej. Mamy do czynienia z nową przygodą i protagonistką, ale na bardzo znajomych zasadach. Zwróciło to moją uwagę już podczas ogrywania prasowego dema, a Paweł w swojej recenzji obserwacje te potwierdził, negatywnie odbierając odtwórczość Zaginionego dziedzictwa.

A jak znieśli to pozostali recenzenci? Oceny w większości są bardzo dobre, jak to w przypadku Uncharted. Nie da się jednak nie zauważyć kilku niższych not od dziennikarzy, którzy od Naughty Dog wymagają trochę więcej niż albumu Greatest Hits. Przyjrzyjmy się bliżej różnym reakcjom.

Shaan Joshi z We Got This Covered postanowił nagrodzić Zaginione dziedzictwo tłustym 5/5, chwaląc między innymi świetne przedstawienie hinduskiej kultury:

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo | Kulisy gry | PS4

Miguel Concepcion z GameSpota też nie szczędzi pochwał i choć nie daje maksymalnej noty, to wlepia niemal tak samo mocną dziewiątkę, dodatkowo nie dając żadnych minusów:

IGN - znane raczej jako ten portal, który najpewniej wystawi wysoką notę - tym razem był surowszy. Marty Sliva ocenił Zaginione dziedzictwo na 7,5/10:

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo - polski zwiastun | Tylko na PlayStation

W Polsce nie pojawiło się jeszcze zbyt wiele recenzji, ale jak już są, to raczej bardzo entuzjastyczne. Adam Zechenter z Gry-Online.pl uważa na przykład, że Zaginione dziedzictwo może być kandydatem do gry roku:

Na koniec spójrzmy na przekrój ocen od innych serwisów:

Patryk Fijałkowski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)