Czwarty numer magazynu Arigato w sprzedaży

Czwarty numer magazynu Arigato w sprzedaży18.05.2009 12:00
Czwarty numer magazynu Arigato w sprzedaży
marcindmjqtx

W rozwinięciu wpisu znajdziecie informację prasową dotyczącą nowego numeru Magazynu Arigato, którą podesłała nam redakcja.

Ukazał się czwarty numer Magazynu Arigato. Znajdziecie w nim 2 strony poświęcone azjatyckim grom przeznaczonym zarówno na konsole jak i pecety. Opisywanych jest kilkanaście tytułów. Dla fanów elektronicznej rozrywki nie będzie to jedyna atrakcja. W magazynie znalazły się recenzje anime, mang i manhw mocno związanych z światem japońskich i koreańskich gier. Znajdziecie choćby na łamach pisma recenzje anime: Akane-Iro ni Somaru Saka bazującej na vnoweli graficznej pod tym samym tytułem, Gungrave powstałej na bazie popularnej strzelanki, Idol Master Xenoglossia bazującej na uniwersum popularnych w Japonii gier muzycznych. W dziale komiksowym można przeczytać o odnowionej manhwie autora Ragnaroka, na bazie którego powstała kultowa gra online. Znajdziecie w nim również recenzję i wywiad z autorem Mahou Sensei Negima. Manga ta doczekała się kilkunastu gier na różne platformy. Na łamach pisma także najnowszy mangowy wielki robot Gundam 00F, czy najnowsza manga autorki znanej w Polsce z .hack//Bransoleta Zmierzchu. Długo by jeszcze wymieniać, bo większość opisywanych pozycji ma mniejszy lub większy związek z grami. Szczegółowy spis treści znajdziecie tutaj - http://magazyn-arigato.com.pl/index.php?p=nowynumer&

Magazyn Arigato ma 96 stron, dostępny jest w Empikach lub komiksowych sklepach specjalistycznych, a także drogą wysyłkową w redakcji.

Arkadiusz Dzierżawski

327088751799331095
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)