Czołem Kolekcjonerzy!

Czołem Kolekcjonerzy!

marcindmjqtx
07.12.2010 21:14, aktualizacja: 15.01.2016 15:19

Witają Was bracia w niedoli nałogu kolekcjonowania - Marcin Jank i Wojtek Kubarek! Część z Was może rozpoznać w nas sprawców bloga edycjekolekcjonerskie.pl. Jeszcze inni połączą nasze osoby ze słuchowiskiem zwanym Forumogadką. W obu przypadkach są to skojarzenia trafne. Nie tłumaczy to jednak przyczyn dla których zwracamy się do Was w sposób tak bezpośredni na łamach serwisu Polygamia. Wierzcie nam, mamy ku temu powody!

Jak już zdążyliśmy zaznaczyć, naszą największą miłością, poza wesołą twórczością podkastową i grami wideo oczywiście, jest kolekcjonowanie. Nie znaczków, nie monet, a wydań gier w edycjach specjalnych i wszystkiego co z nimi związane. Musiało być coś magicznego w wypocinach zamieszczanych na naszym blogu ponieważ Piotr uznał, że na Polygamii znajdzie się dla nich miejsce. Tym sposobem, nie dalej jak kilka tygodni temu rozpoczęliśmy proces wdrażania tego pomysłu w życie. Tym sposobem z dniem 8 grudnia 2010 roku Edycje Kolekcjonerskie stały się działem serwisu Polygamia.pl! Zadanie które powierzono nam w nowej strukturze nie odbiega znacząco od tego co robiliśmy do tej pory. W dalszym ciągu priorytetem pozostaje dla nas dialog z Wami kolekcjonerami i ciągła dyskusja nad nowymi recenzjami, zapowiedziami, nowinkami i plotkami. W związku z tym dostęp do tak szerokiego grona odbiorców jest dla nas szczególnie ekscytujący, ale zdajemy sobie sprawę z tego, że stanowi również nowe wyzwanie.

Wasze wsparcie jest dla nas szczególnie istotne, ponieważ to społeczność zrzeszona wokół Polygamii zrodziła takie inicjatywy jak Edycje Kolekcjonerskie i Forumogadka. Czytajcie nas, komentujcie, a przede wszystkim kolekcjonujcie!

Znajdziecie nas pod adresem polygamia.pl/EdycjeKolekcjonerskie

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)