Czerwcowe PlayStation Plus dalej trzyma fason i dobrze wygląda

Czerwcowe PlayStation Plus dalej trzyma fason i dobrze wygląda

Czerwcowe PlayStation Plus dalej trzyma fason i dobrze wygląda
Krzysztof Kempski
30.05.2019 11:01, aktualizacja: 30.05.2019 12:00

W czerwcu na scenę wkroczą fioletowy Jeż i Psycho.

Najwyższa pora na zaprezentowanie czerwcowego PlayStation Plus. Pomimo tego, że Microsoft najwyraźniej próbuje zniechęcić użytkowników do inwestowania w swoje konkurencyjne Xbox Live Gold (prezentując nam gry mocno odstające od oferty Sony), Japończycy wciąż się do PS Plusa przykładają. Chociaż ze względu na zrezygnowanie na początku roku z usługi na PS Vicie oraz PS3, znów otrzymamy "tylko" dwie gry na PS4, są to całkiem sensowne propozycje.

Gwoździem programu jest tym razem Borderlands: The Handsome Collection, czyli zaktualizowana ostatnio o nowe tekstury paczka dwóch późniejszych odsłon Borderlandsów wraz z kompletem rozszerzeń - dwójka oraz Pre-Sequel i wszystkie DLC. Mnie osobiście nigdy proponowana przez serię formuła zabawy nie porwała, ale jeżeli uważacie połączenie RPG i shootera za dobry pomysł, czeka was wiele godzin zabawy.

PlayStation Plus - Free Games Lineup June 2019 | PS4

Druga propozycja z pakietu to również całkiem świeży tytuł. Sonic Mania z 2017 roku to stworzona współcześnie platformówka w naprawdę starym stylu, korzystająca jeszcze z side scrollingu i wydana z okazji 25-lecia istnienia słynnego jeża. Ciekawe,jak odpowie na to Xbox... Bo choć fani Sony nie mają za bardzo na co narzekać, nie jest to też najmocniejsza oferta, jaką udało się firmie kiedykolwiek przygotować. A brak regularnego konkurenta tylko może pogorszyć sprawę...

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)