Czekał na RTX-a tak długo, że wysłał do sklepu tort rocznicowy. I dostał kartę!

Strona głównaCzekał na RTX-a tak długo, że wysłał do sklepu tort rocznicowy. I dostał kartę!
10.10.2021 11:17
Czekał na RTX-a tak długo, że wysłał do sklepu tort rocznicowy. I dostał kartę!

O tym, że na rynku kart graficznych jest ciężko, wiadomo nie od dziś. Ludzie, którzy wypatrują kuriera z wymarzonym RTX-em 3080 czekają miesiącami. Jeden z internautów z Polski postanowił uczcić równy rok oczekiwania na realizację zamówienia i wysłał do sklepu tort z namalowaną kartą graficzną.

bEJLraSt

Jakiś czas temu pewna cukiernia otrzymała dość nietypowe zlecenie. Klient prosił o wykonanie tortu dla sklepu internetowego za brak realizacji jego zamówienia. Dotyczyło ono karty graficznej Gigabyte GeForce RTX 3080. Tak, to te karty, które kochają górnicy kryptowalut i które zostały wykupione na potęgę jeszcze zanim na dobre weszły do sprzedaży. Właściwie – mało kto je otrzymał.

Bohater naszej historii czekał na swoją kartę 365 dni, a dostawy nie było widać. Żeby było zabawniej – 3 dni po wysłaniu tortu do sklepu, klient dostał swoją wymarzoną kartę! Na torcie był napis "Roczek razem", numer zamówienia oraz grafika przedstawiająca GPU. Piękna sprawa!

bEJLraSv

Może to właśnie jest sposób na skrócenie czasu oczekiwania? Jak cierpliwość nie wypaliła, to trzeba kombinować. Cóż, każdy orze, jak może.

Udostępnij:
bEJLraTr