Czekacie na Deathloop? Ja też. To teraz poczekamy jeszcze dłużej

Czekacie na Deathloop? Ja też. To teraz poczekamy jeszcze dłużej
18.08.2020 16:59
Czekacie na Deathloop? Ja też. To teraz poczekamy jeszcze dłużej

Deathloop miał zadebiutować jeszcze w tym roku. Niestety. Na premierę poczekamy aż do drugiego kwartału 2021 r.

Nie wiem jak wy, ale ja na "Deathloop" czekam z wypiekami. Szczypta "Dnia świstaka", drobina narracji a’la Guy Ritchie, a wszystko w osobliwej oprawie, tak charakterystycznej dla Arkane Studios, czyli twórców "Dishonored" i "Prey". Gra miała trafić jeszcze w tym roku z czasową wyłącznością na Playstation 5.

DEATHLOOP – Developer Update | QuakeCon at Home

Niestety. Bethesda, wydawca "Deathloop" poinformowała dziś, że twórcy potrzebują więcej czasu. I to dużo więcej bo gra ma się ukazać dopiero w drugim kwartale 2021 r.

Twórcy decyzję tłumaczą: "dostosowując się do rzeczywistości pracy w domu, odkryliśmy, że dostarczenie tego nowego i ekscytującego doświadczenia na poziomie dopracowania i jakości, które definiują zarówno Arkane, jak i produkcje należące do nowej generacji, trwa dłużej niż zwykle".

"Deathloop" ma opowiadać o zdesperowanym mężczyźnie, uwięzionym na tajemniczej wyspie i skazanym tym samym na nieustanne powtarzanie tego samego dnia. Aby przerwać tytułową pętlę śmierci, musi wyeliminować osiem kluczowych celów. Ma na to tylko 24 godziny – jeśli mu się nie powiedzie, dzień rozpocznie się od nowa.

Nie pozostaje nic innego, jak trzymać kciuki i liczyć, że to jedyna obsuwa jaka przytrafi się Arkane.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)