Czekacie na Deathloop? Ja też. To teraz poczekamy jeszcze dłużej

Czekacie na Deathloop? Ja też. To teraz poczekamy jeszcze dłużej

Czekacie na Deathloop? Ja też. To teraz poczekamy jeszcze dłużej
18.08.2020 16:59

Deathloop miał zadebiutować jeszcze w tym roku. Niestety. Na premierę poczekamy aż do drugiego kwartału 2021 r.

Nie wiem jak wy, ale ja na "Deathloop" czekam z wypiekami. Szczypta "Dnia świstaka", drobina narracji a’la Guy Ritchie, a wszystko w osobliwej oprawie, tak charakterystycznej dla Arkane Studios, czyli twórców "Dishonored" i "Prey". Gra miała trafić jeszcze w tym roku z czasową wyłącznością na Playstation 5.

DEATHLOOP – Developer Update | QuakeCon at Home

Niestety. Bethesda, wydawca "Deathloop" poinformowała dziś, że twórcy potrzebują więcej czasu. I to dużo więcej bo gra ma się ukazać dopiero w drugim kwartale 2021 r.

Twórcy decyzję tłumaczą: "dostosowując się do rzeczywistości pracy w domu, odkryliśmy, że dostarczenie tego nowego i ekscytującego doświadczenia na poziomie dopracowania i jakości, które definiują zarówno Arkane, jak i produkcje należące do nowej generacji, trwa dłużej niż zwykle".

"Deathloop" ma opowiadać o zdesperowanym mężczyźnie, uwięzionym na tajemniczej wyspie i skazanym tym samym na nieustanne powtarzanie tego samego dnia. Aby przerwać tytułową pętlę śmierci, musi wyeliminować osiem kluczowych celów. Ma na to tylko 24 godziny – jeśli mu się nie powiedzie, dzień rozpocznie się od nowa.

Nie pozostaje nic innego, jak trzymać kciuki i liczyć, że to jedyna obsuwa jaka przytrafi się Arkane.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)