Cyberpunkowy Ghostrunner z nowym demem. Grać można przez miesiąc

Strona głównaCyberpunkowy Ghostrunner z nowym demem. Grać można przez miesiąc
29.09.2020 17:39
bDeEvgiK

Morderczy i wciągający "Ghostrunner" wrócił na Steama z drugą wersja dema. Tym razem pogramy aż do premiery, która odbędzie się 27 października.

bDeEvgid

Pierwsze demo gry przygotowanej przez One More Level, 3D Realms oraz Slipgate Ironworks i wydawanej przez All in! Games, cieszyło się sporym wzięciem. Ci którzy nie mieli okazji stanąć przed wyzwaniem jakim jest "Ghostrunner" (wierzcie mi – lekko nie będzie), znów mają na to szansę.

Demo jest już dostępne Steamie. Tym razem gracze zmierzą się z dwoma pierwszymi poziomami, co ma dać w sumie 30 minut rozrywki. Należy spodziewać się  walki z przeciwnikami przy użyciu ostrej katany oraz błyskawicznego przemieszczania się po wieży-mieście. Wszystko w zawrotnym tempie i przy obłędnej oprawie graficznej.

Wyniki najlepszych graczy będą przedstawione w specjalnej tabeli, dzięki czemu będzie można je porównać z innymi osobami i znajomymi na Steamie.

bDeEvgif

“Ghostrunner” trafi na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz pecety. Regularna cena to 29,99 dolarów i euro oraz 24,99 funtów brytyjskich.

Niecały tydzień temu okazało się, że z grą zmierzą się również właściciele Nintendo Switcha.

Twórcy zapewniają, że na osoby, które skorzystają z przedsprzedaży, będą czekały dodatki niedostępne po premierze.

bDeEvgjb