Zmien skórke
Logo Polygamii

Cyberpunka 2077 będzie można przejść bez zabijania

Całą grę będzie można ukończyć, śpiewając pod nosem "Imagine" Johna Lennona.

Możecie nazwać mnie marzycielem, ale nie jestem jedynym.

Śpiewał John Lennon i najwyraźniej miał rację (przy okazji wybaczcie nędzny przekład, żaden ze mnie poeta, cii). Bo teraz do grona tych wspaniałych osób, marzących o pokoju i wiecznej szczęśliwości dla wszystkich, dołączył zespół CD Projekt Red. Firma potwierdziła, że Cyberpunka 2077 będzie można przejść bez zabijania.

Pomyśleliśmy więc: to da się to zrobić, będzie to trochę więcej roboty, ale jesteśmy w stanie z tego wybrnąć. I powiedzieliśmy: dobra, pieprzyć to, wspierajmy to w pełni, w każdym zadaniu, każdym zadaniu pobocznym, przypadkowym spotkaniu, każdej małej ulicznej historii, absolutnie, dosłownie, w każdym możliwym wydarzeniu – nie musisz zabijać.

Powiedział serwisowi VG247 główny projektant zadań gry, Paweł Sasko. A ja chciałem spytać go – Pawle! Czy aby na pewno? Czy jesteś tego całkowicie pewien? Czy wiesz, że słowa potrafią ranić mocniej niż kule?

Przy okazji Paweł zaznaczył, że chociaż w pewien sposób zbliża to Cyberpunka 2077 do gatunku “immersive sim” (wszystkie te Dishonored, Prey itp.), to zespół nie myśli o swojej grze w taki sposób. Mogą do niej trafić pewne elementy tego typu produkcji, ale w swoim sercu Cyberpunk 2077 ma być wciąż grą RPG.

Dominik Gąska

Więcej na temat:

5
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
2 Komentarze
3 Odpowiedzi
5 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
yaroslav1987
Użytkownik

jakoś nie wierze w to zapewnienie, w końcu to przede wszystkim ma być gra akcji. będzie zapewne to zrobione jak w Deus Ex – wrogów tak czy inaczej trzeba będzie spacyfikować w walce, a sami wybierzemy czy knockout będzie śmiertelny czy zaledwie pozbawiający przytomności, ot cały wybór.

s.p.
Użytkownik

W Deus Exie nawet KO zabijało bossów bo fabuła. Tutaj mówią że tak nie będzie Chętnie to zobaczę

bezloginu
Użytkownik

a będzie można zabić wszystko i wszystkich i na ruinach spalonego Miasta, w blasku słońca, puścić piosenke lenona?

PentaStar
Użytkownik

Przypomina mi to czas, kiedy grając w Gothica II uznałem, że wbiję najwyższy możliwy lvl, a to oznaczało, że dam w mordę wszystkiemu, co się rusza lub ruszać się zamierza… Stanęło na 67 poziomie, gdybym dobijał każdego spranego NPCa świat mocno by się wyludnił haha.

Popularne wpisy

Popularne Gry