Alpha Protocol można ukończyć bez zabijania

Alpha Protocol można ukończyć bez zabijania

Alpha Protocol można ukończyć bez zabijania
marcindmjqtx
12.08.2009 08:00, aktualizacja: 07.01.2016 16:30

Jak ogłoszono na oficjalnym twitterze Obsidian Entertainment, ich nadchodzącego szpiegowskiego RPGa, Alpha Protocol , będzie można ukończyć bez zabijania żadnego z przeciwników.

Już wcześniej twórcy ogłaszali, że będzie kilka różnych sposobów na rozwiązanie każdego zadania. Oprócz zabijania wrogów, można je będzie wykonywać w sposób bardziej skryty lub za pomocą dyplomacji. Gra pozwoli ponoć również na nietypowe wykorzystanie gęsi. Dopiero teraz jednak podczas testów twórcy ostatecznie potwierdzili, że możemy przejść całą grę pacyfistą (no, może nie całkiem - niektórych wrogów zapewne będziemy musieli chociażby ogłuszyć). Wiadomo też od niedawna, że Alpha Protocol przeznaczone będzie dla graczy powyżej 18. roku życia.

Jak dla mnie jest to bardzo dobra wiadomość. To, że grę, podobnie jak Fallout 1 i 2, nad którymi pracowali założyciele Obsidiana, można przejść bez zabijania (choć zapewne nie jest to proste), świadczy o tym, że mimo że gra na pierwszy rzut oka wygląda na strzelankę, będzie z niej jednak RPG z prawdziwego zdarzenia.

[via Twitter]

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)