Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Cyberpunk 2077 zalicza wyciek? Ktoś umieścił w sieci 20 minut rozgrywki

Strona głównaCyberpunk 2077 zalicza wyciek? Ktoś umieścił w sieci 20 minut rozgrywki
22.11.2020 18:56
Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077
Źródło zdjęć: © CD Projekt Red
bDIhsDnq

Najbardziej wyczekiwana gra w rękach graczy? Na to wygląda. Ktoś wrzucił do internetu 20-minutowy zapis rozgrywki z "Cyberpunk 2077" i zdjęcia płyt.

bDIhsDmJ

Nie jest do końca jasne, skąd wziął się wyciek. Jedna z teorii mówi o pracowniku Amazona, który pochwalił się zdobyczą. Druga dotyczy zamówień przedpremierowych, zbyt wcześnie docierających do graczy.

Najpierw do sieci trafiły zdjęcia pudełka, potem samych płyt (sztuk dwie rzecz jasna), a następnie wspomniany zapis rozgrywki. Początkowo pojawił się na YouTube, błyskawicznie został jednak usunięty. Obecnie trafia na kolejne serwisy, ale pojawia się równie szybko, jak znika.

Cyberpunk 2077. Są oficjalne wymagania sprzętowe. Aż 7 wariantów
Cyberpunk 2077. Są oficjalne wymagania sprzętowe. Aż 7 wariantów
bDIhsDmL

Fragment pokazywał pierwsze 20 minut gry, łącznie z kreatorem postaci i prologiem. Gracz wybrał ścieżkę nomady, a wiec zabawa zaczynała się na pustynnych obrzeżach Night City.

Warto również pamiętać, że krążący po sieci fragment nie posiada patcha, który ma pojawić się w dniu premiery gry. Ta ma nastąpić 10 grudnia. "Cyberpunk 2077" zadebiutuje jednocześnie na pecetach, konsolach PlayStation 4 i Xbox One, a CD Projekt Red zapewnia również kompatybilność dla urządzeń nowej generacji: PlayStation 5 i Xbox Series X.

bDIhsDnH