Cyberpunk 2077. Wyścigi uliczne, Porsche i Keanu Reeves na motocyklu

Cyberpunk 2077. Wyścigi uliczne, Porsche i Keanu Reeves na motocyklu

15.10.2020 18:36, aktual.: 15.10.2020 18:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kolejne Night City Wire za nami. I czego tam nie było. Wyścigi, jak z "Szybkich i wściekłych"! Autentyczne Porsche w grze! Do tego Keanu Reeves na motorze!

Okazuje się, że CD Projekt Red stawia w "Cyberpunk 2077" nie tylko na fabułę, wolność wyborów i szeroko pojętą rpg-owość. W grze pojawi się również coś dla fanów motoryzacji. I będzie tego sporo.

I niby niespodzianka to żadna. Aut już trochę widzieliśmy, docierały do nas słuchy, że będziemy je często zmieniać i pojawiają się jednoślady. - Droga Polygamio, a wiadomo co to za auta będą? - zapytacie. Otóż, drogie czytelniczki i czytelnicy, my wiemy. I pełną listą się dzielimy w osobnym tekście.

Wróćmy jednak do podsumowanie Night City Wire. A tam? Wyścigi uliczne! Zupełna nowość. I ciekawy koncept.

Cyberpunk 2077 — Rides of the Dark Future

Jeszcze ciekawszym konceptem jest zaproszenie do współpracy prawdziwej legendy. W grze pojawi się bowiem Porsche 911 Turbo z 1970 roku, które należało do Johnny'ego Silverhanda. I teraz najlepsze. Tylko u nas i u naszych kolegów z Autokult.pl dowiecie się o tym aucie i współpracy z CD Projekt Red absolutnie wszystkiego.

Brawa należą się Redom rónież za szczegółowe kokpity. I do tego różnorodne. Dorzucili nawet widok "z kierownicy" na motocyklu. Szanujemy.

Zatrzymajmy się przy motocyklu. W grze pojawi się specjalna, cybperunkowa wersja jednośladu marki Arch. Ciekawostka? Właścicielem marki jest nie kto inny, jak sam Keanu Reeves. Dlatego wyjątkowo chętnie udostępnił kilka maszyn do nagrania odpowiedniego dźwięku. Klawe życie ma taki pan dźwiękowiec.

Cyberpunk 2077 — Behind the Scenes: Arch Motorcycle with Keanu Reeves and Gard Hollinger

Ach. Byłbym zapomniał. "Cyberpunk 2077" będzie też na Google Stadia. Ekscytujące, prawda?

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)