Cyberpunk 2077. Wyścigi uliczne, Porsche i Keanu Reeves na motocyklu

Strona głównaCyberpunk 2077. Wyścigi uliczne, Porsche i Keanu Reeves na motocyklu
15.10.2020 18:36
bDeEQqBO

Kolejne Night City Wire za nami. I czego tam nie było. Wyścigi, jak z "Szybkich i wściekłych"! Autentyczne Porsche w grze! Do tego Keanu Reeves na motorze!

bDeEQqBh

Okazuje się, że CD Projekt Red stawia w "Cyberpunk 2077" nie tylko na fabułę, wolność wyborów i szeroko pojętą rpg-owość. W grze pojawi się również coś dla fanów motoryzacji. I będzie tego sporo.

I niby niespodzianka to żadna. Aut już trochę widzieliśmy, docierały do nas słuchy, że będziemy je często zmieniać i pojawiają się jednoślady. - Droga Polygamio, a wiadomo co to za auta będą? - zapytacie. Otóż, drogie czytelniczki i czytelnicy, my wiemy. I pełną listą się dzielimy w osobnym tekście.

Wróćmy jednak do podsumowanie Night City Wire. A tam? Wyścigi uliczne! Zupełna nowość. I ciekawy koncept.

Jeszcze ciekawszym konceptem jest zaproszenie do współpracy prawdziwej legendy. W grze pojawi się bowiem Porsche 911 Turbo z 1970 roku, które należało do Johnny'ego Silverhanda. I teraz najlepsze. Tylko u nas i u naszych kolegów z Autokult.pl dowiecie się o tym aucie i współpracy z CD Projekt Red absolutnie wszystkiego.

bDeEQqBj

Brawa należą się Redom rónież za szczegółowe kokpity. I do tego różnorodne. Dorzucili nawet widok "z kierownicy" na motocyklu. Szanujemy.

Zatrzymajmy się przy motocyklu. W grze pojawi się specjalna, cybperunkowa wersja jednośladu marki Arch. Ciekawostka? Właścicielem marki jest nie kto inny, jak sam Keanu Reeves. Dlatego wyjątkowo chętnie udostępnił kilka maszyn do nagrania odpowiedniego dźwięku. Klawe życie ma taki pan dźwiękowiec.

Ach. Byłbym zapomniał. "Cyberpunk 2077" będzie też na Google Stadia. Ekscytujące, prawda?

bDeEQqCf