Cyberpunk 2077 ukaże się zgodnie z planem, twierdzi CD Projekt

Cyberpunk 2077 ukaże się zgodnie z planem, twierdzi CD Projekt

09.04.2020 18:42, aktual.: 10.04.2020 08:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma nie przewiduje opóźnień wywołanych koronawirusem.

CD Projekt jest przekonany, że pandemia koronawirusa nie wpłynie negatywnie na datę wydania Cyberpunka 2077. Gra, której premierę przesunięto z kwietnia na wrzesień na początku roku, ma według przewidywań firmy dotrzymać tej daty.

W podsumowaniu minionego roku, jakie ukazało się na oficjalnej stronie CD Projektu, firma zapewnia, że jest dobrze przygotowana na wyzwania związane z pandemią koronawirusa. Od połowy marca cały zespół CD Projekt pracuje zdalnie, nie ma to się jednak w żaden sposób negatywnie przełożyć na efekty pracy.

Cyberpunk 2077 — Official E3 2019 Cinematic Trailer

Mówi cytowany w tekście Adam Kiciński, prezes CD Projektu. Niejako na potwierdzenie tych słów Adam Badowski, szef studia CD Projekt Red, napisał na Twitterze, że grze została już przyznana klasyfikacja wiekowa przez większość zajmujących się tym organizacji na świecie.

To kolejny argument za tym, że twórcy Cyberpunka 2077 są już na ostatniej prostej, a gra jest już bardzo bliska swojemu finalnemu stanowi.

Oczywiście do momentu wydania nie ma nic pewnego, a i organizacje zajmujące się przyznawaniem ograniczeń wiekowych nie grają przecież w pełne wersje gier - zamiast tego polegają na dostarczonych przez twórców opisach treści i materiałach. Można więc mieć nadzieję, ale pewność będziemy mieli w momencie, kiedy gra faktycznie się ukaże.

A ma się to stać 17 września.

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także