Cyberpunk 2077 to również gratka dla fanów motoryzacji. W grze zobaczymy prawie 30 pojazdów

Cyberpunk 2077 to również gratka dla fanów motoryzacji. W grze zobaczymy prawie 30 pojazdów26.08.2020 12:54
Cyberpunk 2077 to również gratka dla fanów motoryzacji. W grze zobaczymy prawie 30 pojazdów

W Cyberpunk 2077 pojeździmy rozmaitymi autami i motocyklami. Część z nich będzie posiadała interesujące rozwiązania. Jedno z nich to "kryształowa kopuła" zamiast szyb.

Do premiery najbardziej wyczekiwanej gry roku coraz bliżej. Nie brakuje sceptyków, którzy czekają na jej kolejne przesunięcie, ale CD Projekt zamiast przekładać dzień, kiedy wszyscy zagramy w "Cyberpunk 2077", usuwa niektóre z zapowiedzianych opcji.

Jako pierwsza pod nóż poszła umiejętność biegania po ścianach. Powód? – Bieganie po ścianach usunęliśmy z powodów projektowych, ale nadal będziecie mieli dużo elastyczności w kwestii poruszania się – powiedział Max Pears, projektant poziomów w CD Projekt Red w rozmowie dla Gamereactora.

Wiemy również, że z gry wypadnie możliwość jazdy metrem. Podobnie jak użycie dwóch broni jednocześnie. Wszystkie te opcje były przedstawiane na zwiastunach, na dziś trzeba o nich jednak zapomnieć. CD Projekt Red pochwalił się natomiast liczbą aut, które poprowadzimy ulicami Night City.

Nasza bohaterka lub bohater będą mogli zasiąść za kółkiem 29 pojazdów, w tym motocykli. Każda z maszyn otrzyma unikalne opcje. Auta należące do zamieszkujących pustkowia wokół metropolii Nomadów, zostaną wyposażone w detektory min, inne zostaną pozbawione szyb. W ich miejsce pojawią się "kryształowe kopuły", będące czymś na wzór wirtualnych ekranów LCD.  Na ich powierzchni można wyświetlać obraz.

- To coś na wzór ekranów LCD z pancerzem na zewnątrz. Po zamknięciu drzwi w środku zrobi się ciemno. Po chwili mrok rozświetlą światła ekranów, które z czasem robią transparentne – tłumaczy Paweł Mielniczuk z CD Projekt RED w rozmowie z AltChar.

Możliwość modyfikacji pojazdów pojawią się w garażach i będą się różnić w zależności od mechanika, z którym się spotkamy. To czego grze nie znajdziemy to zapowiadana personalizacja i tuning maszyn. Wygląda też na to, że w nasze ręce nie zostaną oddane latające pojazdy. W samej produkcji się pojawią, widzieliśmy je podczas zamkniętego pokazu, ale nie sądzę, aby dane nam było je poprowadzić.

325262945196586972

Czy martwią nas treści wycięte z gry? Ani trochę. Wymieniane tutaj cięcia to nic innego jak walka z upływającym czasem. Zwykłe coś kosztem czegoś. Poza tym, CD Projekt Red zapowiedział już szereg rozszerzeń do "Cyberpunka". Część z nich ma być darmowa, zakładam zatem dodatkowe misje, przedmioty, a nawet część z opcji, które w trakcie produkcji zostały porzucone.

Przypomnijmy, wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że  "Cyberpunk 2077" trafi na półki sklepowe 19 listopada .

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)