Cyberpunk 2077. Rośnie liczba rzeczy, które z gry wycięto

Cyberpunk 2077. Rośnie liczba rzeczy, które z gry wycięto

06.07.2020 11:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nie będzie przejażdżki metrem, ani modyfikacji aut.

W ciągu ostatnich tygodni nasza wiedza na temat "Cyberpunk 2077" zwiększyła się drastycznie. Wiemy, że gra ma się całkiem nieźle i potrzebuje mniejszych lub większych szlifów. Barnabie udało się ustalić, że "wątki poboczne pełnią w naszej grze rolę “wątku symultanicznego” i nie trzeba rozwijać głównego, by skończyć grę". Z kolei w rozmowie z Magdą Zych ustaliliśmy, że “Wiedźmin 3” ze wszystkimi dodatkami miał mniej linii dialogowych niż jest obecnie w podstawowej wersji “Cyberpunka”.

Po tych wszystkich rewelacjach zaczęły pojawiać się informacje dotyczące tego, czego w grze finalnie nie zobaczymy.

Główny bohater lub bohaterka (w zależności kogo wybierzemy) "Cyberpunk 2077" będzie posiadać szeroką paletę umiejętności. Jedną z nich miało być bieganie po ścianach. Twórcy postanowili jednak usunąć tę możliwość. Dlaczego? - Bieganie po ścianach usunęliśmy z powodów projektowych, ale nadal będziecie mieli dużo elastyczności w kwestii poruszania się - powiedział Max Pears, projektant poziomów w CD Projekt Red w rozmowie dla Gamereactora.

Okazuje się, że na tym wycinanie się nie skończyło. W materiałach promocyjnych widzimy naszego bohatera/bohaterkę w metrze. W praktyce samej jazdy nie zobaczymy – będzie ona działała na zasadzie teleportacji. Nie pojawi się żadna animacja wsiadania do metra. Zamiast tego podejdziemy do terminala (biletomatu?), wybierzemy stację docelową i pyk – jesteśmy na miejscu.

Kolejną rzeczą, która trafiła do kosza jest możliwość zmiany pojazdu. Ich modyfikowanie CD Projekt Red zapowiadała podczas ubiegłorocznych targów E3. Dziennikarzom IGN udało się ustalić, że gracze otrzymają dostęp do różnych, również tuningowanych aut, ale sami nie będą mogli wpłynąć na ich wygląd.

Niby szkoda, ale jeśli dzięki temu "Cyberpunk 2077" będzie działać sprawniej – można bez tego żyć. Poza tym, modyfikowanie aut jest opcją, do której CD Projekt Red może wrócić przy planowanym na 2022 r. trybie wieloosobowym.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)