Cyberpunk 2077. Recenzenci też czekają na premierową łatkę

Cyberpunk 2077. Recenzenci też czekają na premierową łatkę

Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077
Źródło zdjęć: © Polygamia.pl
08.12.2020 11:43, aktualizacja: 02.03.2022 18:47

Pierwsze recenzje "Cyberpunk 2077" poszły w świat. A wraz z nimi ważna informacja – gra ma bugi. Przeróżne. Ale uspokoimy, dziennikarze grali w wersję bez premierowej łatki.

Z każdym tekstem i dziennikarzem, z którym udało się porozmawiać, okazuje się, że błędy potrafią przybrać rozmaitą formę i kształt. Ale ich lwia część nie wpływa drastycznie na rozgrywkę.

Zdarzają się lewitujące bronie, modele ciał, które dostają drgawek, albo kupka śmieci, która nagle zacznie falować. Niektórym przytrafiły się okazjonalne problemy z kamerą, mody do broni nie pojawiały się w rozgrywce, potrafiła też chrupnąć animacja podczas wsiadania do samochodu. I większość jest zgodna – to zabugowany, ale nadal hit. Średnia na Metacritic po zebraniu ponad 40 recenzji wynosi 91. Moją ocenę zdążyliście już poznać, podobnie jak Barnaby.

I tu docieramy do pytań, które przewijają się w komentarzach i które wysyłacie bezpośrednio do nas. Recenzenci (w tym także my) nie mieli dostępu do łatki, która będzie czekała na graczy w dniu premiery. Czy zniweluje wszystkie błędy? Bardzo wątpliwe. Ale na pewno usprawni rozgrywkę w znacznym stopniu.

CD Projekt Red oficjalnie nie podaje danych dotyczących łatki: ile będzie ważyła, ani co dokładnie poprawi, ale internet kipi od plotek, mówiących o ponad 40 GB aktualizacji do pobrania. Na szczęście wszystko stanie się jasne lada moment.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)