Cyberpunk 2077: nowy pokaz rozgrywki. CD Projekt RED zapowiedział kolejne Night City Wire

Cyberpunk 2077: nowy pokaz rozgrywki. CD Projekt RED zapowiedział kolejne Night City Wire

Cyberpunk 2077: nowy pokaz rozgrywki. CD Projekt RED zapowiedział kolejne Night City Wire
10.09.2020 17:53, aktualizacja: 08.10.2020 15:32

CD Projekt RED już wkrótce przedstawi najnowszą porcję rozgrywki z gry Cyberpunk 2077. Firma właśnie zapowiedziała nową odsłonę wydarzenia Night City Wire.

Już 18 września o godzinie 18:00 czasu polskiego mamy zobaczyć po raz kolejny wyczekiwanego RPG-a w akcji.

Prezentacja ma skupiać się przede wszystkim na różnych frakcjach i gangach. Tych ostatnich w grze jest łącznie siedem: Animals, Tyger Claws, Valentinos, Voodoo Boys, Maelstrom, Mox i 6th Street. Jak nietrudno się domyślić, trzymanie z którymś z nich będzie oznaczać kłopoty u innych – i tego należy się w grze opartej o wybory spodziewać.

Ponadto Redzi w trakcie prezentacji w formie przekazu na żywo przekażą więcej szczegółów na temat ścieżki dźwiękowej, komponowanej przez Piotra T. Adamczyka, Marcina Przybyłowicza i znanego choćby z "Dredda" (tego dobrego, z 2012 r.), Paula Leonarda-Morgana.

"Cyberpunk 2077" ukaże się 19 listopada 2020 roku na PC, PS4 i Xbox One. Niestety specjalnie zoptymalizowana wersja na Xboxa Series X i S oraz PlayStation 5 nie dotrze do nas w tym roku.

CD Projekt RED zapowiedział, że ujrzymy ją w późniejszym czasie, prawdopodobnie dopiero w 2021 r. Grę uruchomimy jednak na PS5 i nowych Xboxach, ale w ramach kompatybilności wstecznej już w dniu premiery - poprawi to wiele elementów gry, ale nie wyciśnie w pełni z nich soków. To przyniesie dopiero specjalna łatka.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)