Cyberpunk 2077: Night City Wire 4. CD Projekt RED powie nam wszystko o pojazdach

Cyberpunk 2077: Night City Wire 4. CD Projekt RED powie nam wszystko o pojazdach08.10.2020 15:28
Cyberpunk 2077: Night City Wire 4. CD Projekt RED powie nam wszystko o pojazdach

Night City Wire 4 to nowa okazja, aby przyjrzeć się rozgrywce z Cyberpunk 2077. CD Projekt RED właśnie zapowiedział kolejne wydarzenie. Tym razem będzie o pojazdach.

Kolejna, czwarta już odsłona Night City Wire będzie miała miejsce 15 października 2020 r. o godzinie 18:00 czasu polskiego. CD Projekt RED właśnie poinformowało o tym fakcie na twitterowym profilu gry "Cyberpunk 2077".

Night City Wire 4 jako pokaz rozgrywki z polskiego RPG-a ma skupić się tym razem na pojazdach - ich wyglądzie, specyfikacji, a także dźwięku.

Redzi mają również przy okazji zaprezentować więcej gry w akcji, a w trakcie wydarzenia mamy dowiedzieć się o nowych ogłoszeniach związanych z wyczekiwanym tytułem.

Niedawno wspominaliśmy o tym, że "Cyberpunk 2077" uzyskał status "gold", a więc gra przeszła certyfikację Microsoftu oraz Sony i poszła do fizycznej produkcji. Tym samym przesądzona jest już jej premiera 19 listopada 2020 roku na Xbox One, PS4 i PC.

W tytuł zagramy również na konsolach Xbox Series X i S oraz PlayStation 5. Gra powinna działać tam lepiej pod każdym względem, ale na specjalne usprawnienia wykorzystujące pełnie ich mocy będziemy musieli dłużej poczekać.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)