Cyberpunk 2077 nie będzie miał bety

Cyberpunk 2077 nie będzie miał bety

Cyberpunk 2077 nie będzie miał bety
26.02.2019 18:00

Bo wejdzie do sprzedaży jako beta, he he.

Było ostatnio w sieci kilka takich newsów w rodzaju: "Cyberpunk 2077 nie będzie czegoś miał", co wydawało mi się średnio interesujące, bo co w tym ciekawego, że czegoś nie będzie. Ale CD Projekt nie bardzo ma (albo chce) co na razie pokazać, a jakoś marketingowy przekaz trzeba budować, było więc o tym, że nie będzie loot boksów i nie będzie battle royale.

Oto kolejna wiadomość z tego cyklu i w zasadzie piszę o tym przede wszystkim dlatego, że nie mogłem się powstrzymać przed zrobieniem żartu z wstępu. Ale żarty na bok! Do meritum!

Mówiono już jakiś czas temu, że Cyberpunk 2077 będzie zawierał jakiś rodzaj multiplayera (czy też szerzej - interakcji między graczami w sieci). To może prowadzić do wniosku, że CD Projekt będzie chciał go wcześniej przetestować, na przykład w formie otwartej lub zamkniętej bety. Takie pytanie zadano twórcom gry na Twitterze.

CD Projekt za pośrednictwem oficjalnego konta gry na Twitterze odpowiedział, że nie ma planów udostępniania gry w formie zamkniętej lub otwartej bety. Na zagranie trzeba więc będzie poczekać do premiery, czyli do roku 2077.

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)