Cyberpunk 2077 na Xbox Series X. CD Projekt robi niespodziewany pokaz

Cyberpunk 2077 na Xbox Series X. CD Projekt robi niespodziewany pokaz

Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077
Barnaba Siegel
17.11.2020 17:58

Chociaż wersja ze wsparciem dla PS5 i XSX pojawi się dopiero w 2021 roku, w ramach wstecznej kompatybilności w Cyberpunka 2077 na next-genach zagramy w dniu jego premiery. Jak będzie wyglądała na nich gra? CD Projekt Red wrzucił właśnie porcję świeżego zapisu rozgrywki.

Premiera "Cyberpunka 2077"? (nerwowy śmiech) 10 grudnia. Najbliższy i pewnie ostatni, duży pokaz zawartości odbędzie się w najbliższy czwartek w ramach cyklu Night City Wire. CDPR ma skupić się tym razem (w końcu!) na przybliżeniu nam postaci Johnny'ego Silverhanda w grze.

A tymczasem, bez wcześniejszych zapowiedzi, Redzi stwierdzili, że zrobią pokaz jeszcze jeden. Skoro wszyscy naokoło gadają o Xbox Series X, PlayStation 5, ich możliwościach, wadach i tym, jak każda gra z osobno wypada, odpalają stream na Twitchu, w którym pokażą nam rozgrywkę na Xbox Series X i Xbox One X.

Co z PlayStation 5? Na to przyjdzie nam poczekać albo do innego pokazu, albo do 10 grudnia. Ten pokaz CDPR przygotowało tylko we współpracy z Microsoftem i ich ostatnimi konsolami.

I jak wam się podobało? Ponieważ nie pokazywano obu wersji symultanicznie, ciężko dokładnie wskazać różnice. Moim zdaniem - być może to celowy efekt wybranych pod wideo fragmentów, ale miałem wrażenie, że wersja na Xbox One X jest wyraźnie mniej atrakcyjna wizualnie.


Dlatego nie zdziwiłbym się, gdyby ten pokaz miał być przede wszystkim jasną wskazówką dla widzów, że na Xboksie One X co prawda wszystko działa poprawnie, ale lepiej zainwestować już teraz w nową konsolę. W końcu do 10 grudnia jeszcze sporo czasu.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)