Cyberpunk 2077 - jest 48-minutowe nagranie z rozgrywki!

Cyberpunk 2077 - jest 48-minutowe nagranie z rozgrywki!
27.08.2018 19:04
Cyberpunk 2077 - jest 48-minutowe nagranie z rozgrywki!

CD Projekt pozwala wszystkim obejrzeć demo, dotychczas prezentowane za zamkniętymi drzwiami.

[Aktualizacja 19:58] W końcu! Około 50-minutowy fragment rozgrywki, prezentowany wybranym za zamkniętymi drzwiami najpierw na E3, a w zeszłym tygodniu na Gamescomie, został udostępniony do obejrzenia wszystkim zainteresowanym.

To solidny kawałek gry, pokazujący jej świat zarówno we wnętrzach jak i na terenie otwartego miasta. Jest jeżdżenie, rozmawianie, podejmowanie decyzji, jest i strzelanie. Dużo, dużo strzelania.

Wygląda to wszystko naprawdę dobrze, a przede wszystkim - jak prawdziwa, działająca gra. Graficznie jest bardzo ładnie, ale nie niewiarygodnie. Systemy wydają się faktycznie działać. To bardzo uspokaja, szczególnie, że jeszcze niedawno plotkowało się o tym, w jak słabym stanie znajdują się prace nad grą.

Z tego dema wynika jednak, że CD Projekt Red już teraz ma do pokazania całkiem dużo. To co, premiera na gwiazdkę 2018? ;)

Pełne nagranie z dema w serwisie YouTube - poniżej.

Cyberpunk 2077 Gameplay Reveal — 48-minute walkthrough

[Oryginalna wiadomość, która ukazała się pod tytułem "Cyberpunk 277 - leci demo na żywo na Twitchu"] W tej chwili leci na żywo na Twitchu. Zapewne wrzucą później dla wszystkich do obejrzenia na YouTubie, ale na wszelki wypadek oglądajcie już teraz!

Przyznaję, nie była za długa, ale kto tu w ogóle potrzebuje tekstu.

Dominik Gąska

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (46)