Cyberpunk 2077 i muzyka. Nowy utwór w sam raz pod weekend

Cyberpunk 2077 i muzyka. Nowy utwór w sam raz pod weekend

Cyberpunk 2077 i muzyka. Nowy utwór w sam raz pod weekend
05.06.2020 20:44

Ścieżka dźwiękowa do "Cyberpunk 2077" zapowiada się równie imponująco co sama gra CD Projekt Red. Lista artystów, która pojawi się w grze robi wrażenie. Choć oczywiście nie możemy być pewni ostatecznej liczby, ale na dziś najwięcej piosenek dostarcza szwedzki zespół Refused. W grze pojawią się jako band Samurai, których gitarzystą i wokalistą jest Johnny Silverhand (czyli Keanu Reeves). Do sieci trafił trzeci po "Chippin' In" i " Never Fade Away" utwór spod ich ręki, zatytułowany " The Ballad of Buck Ravers".

Cyberpunk 2077 — The Ballad of Buck Ravers by SAMURAI (Refused)

Ale nie tylko Szwedzkich wymiataczy usłyszymy z głośników.  CD Projekt Red potwierdziło, że na ścieżce dźwiękowej i w samej grze pojawi się m.in. artystka Grimes, a także A$AP Rocky, Gazelle Twin, Nina Kraviz czy duet Run The Jewels.

Ten ostatni miał dziś wydać swój czwarty album, ale dwa dni temu, stwierdził, że po co czekać – świat potrzebuje nowej muzyki. Po czym płyta trafiła do sieci bezpłatnie. Płytę poleca oficjalny profil "Cyberpunka 2077" na Twitterze.

Niżej podpisany pod rekomendacją Redów się podpisuje i poleca sięgnąć po płytę, która zewsząd nazywana jest mocnym pretendentem do najważniejszego wydarzenia muzycznego roku.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)