Cyberpunk 2077 dostanie książkę. Kolejną

Cyberpunk 2077 dostanie książkę. Kolejną

09.06.2020 16:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Fani zbieractwa wszelakiego - łączcie się.

Jak czytamy w oficjalnej zapowiedzi "Świat Cyberpunka 2077" to "bogato ilustrowany przewodnik, który przeniesie cię do futurystycznej, tętniącej życiem metropolii Night City – centrum akcji nowej gry CD Projekt Red.

Starannie przygotowana pozycja zawiera wszystko, co musisz wiedzieć o historii, postaciach i świecie długo oczekiwanej gry. Wkrocz w rok 2077, do świata, gdzie przemoc, ucisk i cybernetyczne wszczepy są nie tylko codziennością, lecz także koniecznymi środkami do osiągnięcia celu. Odkrywaj poszczególne dzielnice, gangi i historię Night City. Dowiedz się wszystkiego o technologiach jutra, poznając cyberwszczepy, broń i pojazdy "Cyberpunka 2077".

Obraz

To już druga pozycja książkowa zabierająca nas w świat CD Projekt Red. Pierwszą jest "Cyberpunk 2077: Oficjalny Kompletny Poradnik", liczące sobie 368 stron opasłe tomisko przygotowane przez Piggyback. Obszerniej pisał o nim Barnaba.

Trzeba przyznać, że kolekcjonerzy i przyszli fani "Cyberpunka 2077" są prawdopodobnie najbardziej rozpieszczaną grupą wśród graczy. Na brak zakupów okołogrowych narzekać nie mogą. Z drugiej strony - ciekawe co na to ich portfele...

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)