Cyberpunk 2077 dostanie karciankę

Cyberpunk 2077 dostanie karciankę

Cyberpunk 2077 dostanie karciankę
Tatiana Kowalczyk
02.08.2019 12:20

W wersji fizycznej.

Cyberpunk 2077 też chce mieć swojego Gwinta. No, w pewnym sensie. Cyberpunk 2077 - Afterlife to gra karciana zapowiedziana dopierco co przez Redów. Taka w pudełku, z prawdziwymi kartami, które sobie rozłożymy na stole wieczorkiem ze znajomymi. Zadebiutuje w przyszłym roku - na ten moment nic dokładniej nie wiemy - i powstała we współpracy z międzynarodowym wydawcą gier planszowych CMON, które ma na swoim koncie na przykład planszówkę oraz karciankę Bloodborne’a.

W Afterlife głównym bohaterem jest Fixer – w cyberpunkowym uniwersum są to przemytnicy, handlarze informacjami z siatką kontaktów.

Ciekawe, czy jeszcze kiedyś usłyszymy, że Afterlife przeniesie się do świata cyfrowego jako niezależna od Cyberpunka 2077 gra. Nie zdziwiłabym się.

A właśnie. Wczoraj ukazał się Cyberpunk Red Jumpstart Kit, czyli zestaw wprowadzający do Cyberpunk Red od R. Talsorian Games. RPG stanowi prequel do gry Redów i pokrywa okres dzielący Cyberpunka 2020 i 2077. Miał trafić do sprzedaży już teraz, ale premiera została przesunięta – na ten moment nie wiadomo, na kiedy.

Tatiana Kowalczyk

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)