Zmien skórke
Logo Polygamii

Cyberpunk 2077 doczekał się fanowskiej strony, od której nie sposób oderwać oczu

Chylimy czoła i obiecujemy zaglądać tam częściej.

“Cyberpunk 2077” chcąc czy nie, rozpętał prawdziwą modę na gatunek. Mamy wysp książek o/lub w cyberpunkowym klimacie, o czym pisał Adam. Po gatunek sięgają też kolejni twórcy gier: “Ghostrunner”, ” Blaze Revolutions”, “Cloudpunk” czy nawet “Watch Dogs: Legion” Ubisoftu.

O piętrzącej się kupce poradników do samej gry Redów, przewodników, komiksów nie wspominając. A – i jeszcze anime będzie.

Wszystkie te rzeczy zamierza skupić (a w zasadzie już to robi) fanowska strona internetowa Netrunner2077.net. Z jej opisu dowiadujemy się, że całość zawiera “treści zebrane przez społeczność”. Wygląda na to, że wokół “Cyberpunk 2077” zebrał się już niemały fandom.

Na stworzonej z rozmachem stronie znajdziemy kompendium wiedzy, dotyczącej świata stworzonego przez Mike’a Pondsmitha. Znajdziemy w nim m.in. opis wszystkich postaci, gangów, korporacji, zależności pomiędzy nimi. Szczegółowość i ilość informacji robi piorunujące wrażenie. Chcecie wiedzieć, jakie programy nadaje Network News 54? Nie ma problemu.

Kilka sekcji strony jest w przygotowaniu, jak np. ta dotycząca modów czy przewodników po grze. Znalazło się też miejsce dla fanowskiej twórczości (grafiki i tapety). Jest też cała masa oficjalnych filmów, klipów, wywiadów i wszystkiego co z “Cyberpunk 2077” związane. Łącznie ze zwiastunami o rozdzielczości 8K.

Strona została zaprojektowana, wykonana, początkowo sfinansowana przez grupkę zapaleńców. Pracowali nad nią dwa miesiące i pięć dni‍. Stronę można wesprzeć datkami na Patreonie. Autorzy zamierzają wspierać Netrunnera tak długo, jak CD Projekt Red będzie wspierać “Cyberpunk 2077”.

Więcej na temat:

1
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
0 Odpowiedzi
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Aimagylop
Użytkownik

Niezły wizualny śmietnik, w dodatku nie działa płynnie.

Popularne wpisy

Popularne Gry