Cyberpunk 2077 doczekał się fanowskiej strony, od której nie sposób oderwać oczu

Cyberpunk 2077 doczekał się fanowskiej strony, od której nie sposób oderwać oczu

Cyberpunk 2077 doczekał się fanowskiej strony, od której nie sposób oderwać oczu
27.07.2020 19:09

Chylimy czoła i obiecujemy zaglądać tam częściej.

"Cyberpunk 2077" chcąc czy nie, rozpętał prawdziwą modę na gatunek. Mamy wysp książek o/lub w cyberpunkowym klimacie, o czym pisał Adam. Po gatunek sięgają też kolejni twórcy gier: "Ghostrunner", " Blaze Revolutions", "Cloudpunk" czy nawet "Watch Dogs: Legion" Ubisoftu.

O piętrzącej się kupce poradników do samej gry Redów, przewodników, komiksów nie wspominając. A – i jeszcze anime będzie.

Wszystkie te rzeczy zamierza skupić (a w zasadzie już to robi) fanowska strona internetowa Netrunner2077.net. Z jej opisu dowiadujemy się, że całość zawiera "treści zebrane przez społeczność". Wygląda na to, że wokół "Cyberpunk 2077" zebrał się już niemały fandom.

Na stworzonej z rozmachem stronie znajdziemy kompendium wiedzy, dotyczącej świata stworzonego przez Mike'a Pondsmitha. Znajdziemy w nim m.in. opis wszystkich postaci, gangów, korporacji, zależności pomiędzy nimi. Szczegółowość i ilość informacji robi piorunujące wrażenie. Chcecie wiedzieć, jakie programy nadaje Network News 54? Nie ma problemu.

325305330215367282

Kilka sekcji strony jest w przygotowaniu, jak np. ta dotycząca modów czy przewodników po grze. Znalazło się też miejsce dla fanowskiej twórczości (grafiki i tapety). Jest też cała masa oficjalnych filmów, klipów, wywiadów i wszystkiego co z "Cyberpunk 2077" związane. Łącznie ze zwiastunami o rozdzielczości 8K.

Strona została zaprojektowana, wykonana, początkowo sfinansowana przez grupkę zapaleńców. Pracowali nad nią dwa miesiące i pięć dni‍. Stronę można wesprzeć datkami na Patreonie. Autorzy zamierzają wspierać Netrunnera tak długo, jak CD Projekt Red będzie wspierać "Cyberpunk 2077".

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)