Cyberprank 2069 został usunięty ze Steama

Cyberprank 2069 został usunięty ze Steama

Cyberprank 2069 został usunięty ze Steama
Łukasz Jarkiewicz
24.07.2019 09:59

W opisie gry mogliśmy przeczytać o otrzymaniu kopii Cyberpunka 2077. Tak, dobrze czytacie.

Cyberpranka 2069, znanego również jako Cyberpunk 2069, mogliśmy kupić kilka dni temu na Steamie. Z opisu gry wynikało, że mamy do czynienia z gatunkiem RPG nowej generacji, najprawdziwszą symulacją życia w mieście przyszłości. Akcja tytułu rozgrywałaby się w 2069 roku, gdy ludzie zostają zniewoleni przez inteligentne komputery. Doprowadziło to do "cyberghetto". Głównym bohaterem jest policjant - ha(!), zaskoczę Was - z przyszłości. Tak sugerował przynajmniej opis. Gliniarz dążył do zostania najbogatszym mieszkańcem miasta.

Takich śmiesznych głupot na Steamie jest cała masa, a od zapowiedzi Cyberpunka 2077 wyrastają one jak grzyby po deszczu, żeby tylko przyciągnąć graczy. A skoro już przy tytule Redów jesteśmy, programista Cyberpath zmieniał kilka razy opis oferowanego produktu - aż w końcu zdecydował się na mniej więcej taki:

Wcale nie brzmi to jak przekupienie ludzi, prawda? Nie wspominając o zachęcaniu do pisania dziesiątek recenzji. Naturalnie, taki „akt łaski” jest sprzeczny z zasadami Steama, więc mamy powód rychłego zniknięcia tytułu. Jeszcze tylko zaznaczę, że wygrany otrzymałby kopię gry na święta. Już widzę elfy pakujące do worów preordery. I to dla wszystkich, którzy wydali na ten żart 10 dolarów - tyle kosztował ten „hicior”.

Cyberprank 2069 Trailer

Uwaga! Wisienka na torcie! Cyberprank 2069 został usunięty ze Steama, ale gracze, którzy go kupili, informują o działaniu pliku gry nawet po jej zamknięciu. Sprytni szybko doszukali się w tym wydłużenia czasu, aby upłynął czas zwrotu produktu oferowanego przez platformę. A ja myślałem, że prima aprilis dopiero w kwietniu.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)