Curiosity, pierwszy eksperyment Petera Molyneuxa, zadziwi nas w sierpniu

Gra ma ponoć potencjał, by odmienić czyjeś życie.

Curiosity, pierwszy eksperyment Petera Molyneuxa, zadziwi nas w sierpniu
marcindmjqtx

Te słowa Molyneuxa odnoszą się do tego, co znajdzie się wewnątrz sześcianu, złożonego z 60 milionów mniejszych kostek. Kostek, które będziemy pracowicie odłupywali do spółki z innymi graczami. Jednocześnie odłupywać kawałki mogło nawet milion chętnych, ale tylko jeden zada ostateczne uderzenie, odsłoni środek kostki i zaspokoi tytułową ciekawość.

By zwiększyć swoje szanse będziemy mogli "uzbroić" się w płatne narzędzia. Zwykły, kosztujący 50 centów, kilof zwiększy siłę uderzeń dziesięciokrotnie. Molyneux nie byłby jednak sobą, gdyby odrobinę nie zaszalał. Jeden z graczy będzie mógł kupić kosztujący 50.000 (PIĘĆDZIESIĄT TYSIĘCY!!!) dolarów diamentowy kilof, który zwiększy moc uderzeń sto tysięcy razy.

Czy ktoś się skusi? Przekonamy się pewnie w kilka dni po 22 sierpnia. Właśnie w tym dniu Curiosity pojawi się na PC oraz mobilnych platformach z iOS i Androidem na pokładzie.

Molyneux jest pewien, że to, co znajdziemy w środku kostki jest tak ważne, że trafi do wiadomości i na pierwsze strony gazet. Ciekawość... tak, to dobry tytuł dla tego eksperymentu.

źródło: Eurogamer

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
wiadomościpeter molyneuxandroid
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.