Cuphead na PS4. Od samego faktu bardziej zaskakujący jest nowy zwiastun

Cuphead na PS4. Od samego faktu bardziej zaskakujący jest nowy zwiastun

Cuphead na PS4. Od samego faktu bardziej zaskakujący jest nowy zwiastun
28.07.2020 20:43

To już oficjalne! Zagrasz już dziś!

Cuphead, gra dwóch braci Chada i Jareda Moldenhauerów, to jeden z największych sukcesów w segmencie "indie" ostatnich lat.

Już dziś, 28 lipca 2020, zagramy w nią także na PlayStation 4, po tym jak wcześniej zadebiutowała na Xbox One, PC oraz Switchu.

CUPHEAD PlayStation 4 Launch Trailer

Tytuł studia MDHR można nazwać poniekąd grą niezależną, a bracia Moldenhauerowie rzucili swoje prace i zastawili swój dom, aby spełnić swoje marzenia. Jednak dopiero wtedy, gdy wziął ich pod strzechy Microsoft i zaoferował wsparcie finansowe, projekt rozwinął się w to, czym stał się teraz.

Czyli po prostu diabelnie dobrą strzelaniną zręcznościową z elementami platformowymi w stylu "run and gun". Jak nazwa wskazuje i zobowiązuje - chodzi o to, aby gracz był w ciągłym ruchu i nieustannie strzelał do nadchodzących z różnych stron przeciwników.

325305405595464306

Udostępniony dzisiaj nowy zwiastun gry z poklatkową animacją i specjalnymi wstawkami dotyczącymi konsoli Sony jest całkowicie odjechany. Dzięki niemu dowiedzieliśmy się, że w grę można zagrać już dzisiaj.

Nowy materiał promocyjny oparty jest na eksperymentalnej animacji z roku 1933 zatytułowanej The Peanut Vendor. Możecie ją zobaczyć na poniższym filmiku.

The Peanut Vendor (1933)

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)