Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Cuphead na PS4. Od samego faktu bardziej zaskakujący jest nowy zwiastun

Strona głównaCuphead na PS4. Od samego faktu bardziej zaskakujący jest nowy zwiastun
28.07.2020 20:43
Cuphead na PS4. Od samego faktu bardziej zaskakujący jest nowy zwiastunCuphead na PS4. Od samego faktu bardziej zaskakujący jest nowy zwiastun
bDntXDnW

To już oficjalne! Zagrasz już dziś!

bDntXDnp

Cuphead, gra dwóch braci Chada i Jareda Moldenhauerów, to jeden z największych sukcesów w segmencie "indie" ostatnich lat.

Już dziś, 28 lipca 2020, zagramy w nią także na PlayStation 4, po tym jak wcześniej zadebiutowała na Xbox One, PC oraz Switchu.

Tytuł studia MDHR można nazwać poniekąd grą niezależną, a bracia Moldenhauerowie rzucili swoje prace i zastawili swój dom, aby spełnić swoje marzenia. Jednak dopiero wtedy, gdy wziął ich pod strzechy Microsoft i zaoferował wsparcie finansowe, projekt rozwinął się w to, czym stał się teraz.

bDntXDnr

Czyli po prostu diabelnie dobrą strzelaniną zręcznościową z elementami platformowymi w stylu "run and gun". Jak nazwa wskazuje i zobowiązuje - chodzi o to, aby gracz był w ciągłym ruchu i nieustannie strzelał do nadchodzących z różnych stron przeciwników.

325305407659063260

Udostępniony dzisiaj nowy zwiastun gry z poklatkową animacją i specjalnymi wstawkami dotyczącymi konsoli Sony jest całkowicie odjechany. Dzięki niemu dowiedzieliśmy się, że w grę można zagrać już dzisiaj.

Nowy materiał promocyjny oparty jest na eksperymentalnej animacji z roku 1933 zatytułowanej The Peanut Vendor. Możecie ją zobaczyć na poniższym filmiku.

bDntXDon