Cuisine Royale - groźne kuchenne narzędzia

Cuisine Royale - groźne kuchenne narzędzia

Cuisine Royale - groźne kuchenne narzędzia
Joanna Pamięta - Borkowska
18.06.2018 12:40

Parodia battle royale za darmo na Steamie.

Do 25 czerwca będzie można za darmo pobrać ze Steama grę z trybem battle royale autorstwa studia Darkflow Software. Jak obiecują twórcy, będzie ona zawierała najbardziej szczerzy system loot boxów, jaki kiedykolwiek istniał - każda znajdująca się na polu bitwy skrzynka jest darmowa, a jej zawartość z góry wiadoma.

Oryginalnie Cuisine Royale była po prostu żartem z okazji Prima Aprilis, ale entuzjazm graczy był tak wielki, że studio zdecydowało obrócić żart w... jeszcze większy żart, który tym razem przybierze postać pełnoprawnej gry.

Obraz

Obecnie tytuł znajduje się we wczesnym dostępie.

W potyczce może wziąć udział do 30 graczy, którzy walczyć będą o przeżycie na stopniowo kurczącej się przestrzeni. A czym będą ową walkę toczyć? Ano, jak sam tytuł podpowiada - patelniami, durszlakami, konchami i wszelkim kuchennym dobrem. Dotyczy to również zbroi, ponieważ nie od dziś wiadomo, że nic tak nie chroni czaszki, jak solidna patelnia, potomek dumnych hełmów. Może się też okazać, że gofrownica jest najlepszym nabiodrkiem - pod warunkiem, że ostygnie, inaczej może nam się zrobić bardzo przykro.

Obraz

Do tego dochodzi naprawdę gustowna kolekcja bielizny prosto z ekskluzywnego domu mody "Darkflow's Secret", zwiększające charyzmę cygara i odlotowe okulary, lepsze od RayBanów, serio.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)