CSI: Ubisoft - Czy to obrazek z kolejnego Prince of Persia?

CSI: Ubisoft - Czy to obrazek z kolejnego Prince of Persia?

CSI: Ubisoft - Czy to obrazek z kolejnego Prince of Persia?
marcindmjqtx
06.08.2012 09:42, aktualizacja: 05.01.2016 16:38

Na pierwszy rzut oka nie wygląda. Ba, jeśli miałbym domyślać się dalszego rozwoju wypadków w tej scenie, spodziewałbym się raczej walki, niż biegania tym wielkim, siwym kolesiem po dachach. Panie i panowie, mamy zagadkę!

I to wcale nie taką znowu wyssaną z palca. Jeśli pamiętacie Prince of Persia z 2008 roku, to być może wiecie, że tamta kolorowa gra miała w Ubisofcie kodową nazwę "POP Zero". No bo, miało to być nowe otwarcie, reeboot i stąd to zero.

Właśnie ten trop pozwala sądzić, że powyższy obrazek ma coś wspólnego z kolejnym "nowym początkiem serii" - zwróćcie uwagę na podpis na dole.

Tyle tylko, że mięśniak w środku nijak nie pasuje mi do zwinnego Księcia. Zresztą opinie na forum Ubisoftu też są raczej negatywne:

Jesteście pewni, że to obrazek z następnego Prince of Persia? Może to Spartacus Legends. Jeśli to POP, to powinni zienić nazwę, bo to wygląda, jak Assassin's Creed w Egipcie. BOŻE PROSZĘ NIECH TO NIE BĘDZIE PRINCE OF PERSIA Mam poważne pytanie - czy ten koleś będzie potrafił wbiec na ścianę? Obrazki ze Spartacusa już widzieliśmy i nie wyglądają one podobnie, do powyższej sceny, więc ten trop chyba odpada. Ciekawe, czy Gamescom przyniesie rozwiązanie tej tajemnicy.

źródło: forums.ubi.com

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)