Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy zadebiutuje w tym roku

Strona głównaCrash Bandicoot N. Sane Trilogy zadebiutuje w tym roku
17.02.2017 07:31
Crash Bandicoot N. Sane Trilogy zadebiutuje w tym rokuCrash Bandicoot N. Sane Trilogy zadebiutuje w tym roku
Adam Piechota
Adam Piechota
bDnjYjoC

Za odrobinę ponad cztery miesiące. W czerwcu. Rutabaga!

bDnjYjnV

Skoro powinniśmy rozliczać się z naszych noworocznych wróżb, oto jedna wpadka w moim zestawieniu, która w ogóle, w ogóle mi nie przeszkadza. Zremasterowana trylogia Crasha z szarego PlayStation, Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, trafi na rynek jeszcze w tym roku. Ja pisałem, że poziomy z "dwójki" i "trójki" szykują być może na E3. Gdzie tam. 30 czerwca zagramy już normalnie w całość. Pakiet wyceniono na 40 dolarów, czyli będzie reprezentował niższą półkę cenową na starcie. Jak remake Ratcheta na przykład w zeszłym roku. Pierwszoligowa rozgrywka, drugoligowa cena?

Mam nadzieję. Vicarious Visions pokazało już kilkukrotnie, że na pewno rozumie wizualną tradycję klasyków Naughty Dog. Czy jednak z przepiękną grafiką łatwiej będzie przymknąć oczy na łopatologiczną budowę poziomów czy przebanalne walki z bossami? Szykuję się na tradycyjne starcie magii wspomnień z nowoczesnym gustem - takie same, jak gdy wyciągacie ze strychu konsolę/komputer Waszego dzieciństwa. Nie wątpię, że uronię kilka łez podczas zabawy. Ale jestem ciekaw, jak Bandicoot wypadnie w odcięciu od całego sentymentu.

bDnjYjnX

Nie obchodzi mnie wsparcie dla PS4 Pro, nowy system checkpointów i zapisów gry. Jamraj debiutuje w tym samym kalendarzu, co dość mocna platformowa konkurencja: Yooka-Laylee czy Super Mario Odyssey. Pamiętajcie, że ponad połowa użytkowników czwartego PlayStation zwyczajnie nie pamięta czasów PSX-a.

325622126197815260

Vicarious, Vicarious, Vicarious - a jak będziecie mieli fantastyczne wyniki sprzedaży i w ogóle rozpoczniecie gigantyczny szał na odświeżanie "tamtych" czasów, to zrobicie chociaż Crash Team Racing? Nie będę odlatywał tak daleko, by proponować tutaj walkę o prawa do trylogii Spyro lub Gexa. No ale chociaż CTR. Ze wsparciem dla gry przez sieć. Mam całe nowe pokolenie, które należy nauczyć szacunku do weteranów. A na razie - zaciskam mocno zęby. Czas do czerwca minie jak Breath of the Wild.

Adam Piechota

bDnjYjoT