Crackdown 3 znowu opóźniony, choć Microsoft nie chce tego potwierdzić

Crackdown 3 znowu opóźniony, choć Microsoft nie chce tego potwierdzić

Crackdown 3 znowu opóźniony, choć Microsoft nie chce tego potwierdzić
Krzysztof Kempski
07.06.2018 14:13

Dziennikarze Kotaku są jednak pewni tej informacji.

Dajcie mi jeszcze chwilę, tylko znajdę w naszej bazie danych jakiegoś newsa o podobnym tytule, żeby go skopiować i zmienić daty. Po co bowiem pisać tu cokolwiek nowego, skoro powtarza się historia tyle razy już napisana przez życie? Ta jest trochę inna od poprzednich, bo wciąż nie mamy ostatecznego potwierdzenia. Równie jednak dołująca. Crackdown 3 zaprezentował się światu w trakcie E3 w 2014 roku, czyli do wykręconych przez Duke Nukem rekordów teoretycznie wciąż jeszcze daleko. Z drugiej jednak strony w przypadku przygód księcia nie byliśmy co chwilę atakowani datami premiery. Tymczasem to już trzeci czy nawet czwarty raz, gdy dowiadujemy się o opóźnieniu.

Obraz

Warto dodać, że póki co Microsoft nie potwierdził doniesień odnośnie przesunięcia premiery. Tropem w sprawie jest jednak anulowanie preorderów przez hiszpański oddział Amazona. Chociaż gigant z Redmond zbagatelizował sprawę, odsyłając z pytaniami do właściciela sklepu, Kotaku twierdzi, że wkrótce rzeczywiście dowiemy się o opóźnieniu, a przełożenie gry na kolejny rok ma być próbą ratowania jej przed losem, jaki spotkał Scalebounda, Fable Legends czy Phantom Dust.

Wszystko zweryfikuje zbliżająca się konferencja Microsoftu podczas E3. Pewne jest to, że coś na temat Crackdowna 3 się tam pojawi. Wiele wskazuje na to, że będzie to jednak raczej zwiastun z datą 2019 na końcu...

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)