Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Counter Terrorist Agency - wrażenia z dema. I Ty możesz sprofilować kogoś na tle rasowym [wideo]

Strona głównaCounter Terrorist Agency - wrażenia z dema. I Ty możesz sprofilować kogoś na tle rasowym [wideo]
16.05.2019 11:21
Counter Terrorist Agency - wrażenia z dema. I Ty możesz sprofilować kogoś na tle rasowym [wideo]Counter Terrorist Agency - wrażenia z dema. I Ty możesz sprofilować kogoś na tle rasowym [wideo]
Bartosz Stodolny
Bartosz Stodolny
bDoiiGjq

Zamachy bombowe, podsłuchy, naloty oddziałów specjalnych - to wszystko chce dostarczyć polski zespół w najnowszej produkcji o antyterrorystach.

bDoiiGiJ

Trochę pograłem w demo technologiczne, bo do końcowej realizacji jeszcze daleka droga. No i jest całkiem przyjemnie. Działałem jako taki Wielki Brat i starałem się nie dopuścić do katastrofy na imprezie masowej. Zobaczcie filmik, posłuchajcie co mi się podobało, a co zagrało szczególnie dobrze. A jak Wam gra podpasowała, to możecie zostawić kilka złotówek na Kickstarterze. Zbiórka potrwa do 24 maja i już przekroczyła założony przez twórców próg.

Platformy: PC (Windows)

Producent: WarSaw Games

bDoiiGiL

Wydawca: PlayWay, Games Operators

Planowana data premiery: Q4 2019

Wersja PL: Nie

Wymagania sprzętowe: Windows 7-10, Core i3 3.2 GHz / Phenom II X4 955 3.2 GHz, NVIDIA GeForce GTX 550 / AMD Radeon HD6870, 4 GB RAM.

bDoiiGiR

Materiał wideo pochodzi z rozgrywki autora. Grę udostępnił wydawca.

Chociaż wiecie, wspieranie gier na Kickstarterze to trochę jak kupowanie preorderów, a znacie zdanie Cartmana o kupowaniu preorderów, prawda?Więcej naszych materiałów wideo znajdziecie na kanale YouTube Polygamii.

bDoiiGjH