Coś o hojności graczy, czyli ile milionów zebrały na Kickstarterze wszystkie growe projekty w 2014 roku

Coś o hojności graczy, czyli ile milionów zebrały na Kickstarterze wszystkie growe projekty w 2014 roku

Coś o hojności graczy, czyli ile milionów zebrały na Kickstarterze wszystkie growe projekty w 2014 roku
marcindmjqtx
06.01.2015 16:57, aktualizacja: 05.01.2016 15:21

Zastanawiało Was ile milionów otrzymały w 2014 wszystkie gry, jakie pojawiły się na Kickstarterze? No to proszę, jedynie symboliczne 89 milionów dolarów.

Silna wola i dotrzymywanie słowa w kwestii bojkotów, protestów i obietnic nie kupienia kolejnych części, to zdecydowanie nie są mocne strony większości graczy. Jednak jak udowadniają statystyki Kickstartera za miniony roku, duży procent z nas jest wierzących. Wierzących w słowa deweloperów, którzy obiecują spełnić nasze marzenia i wydać dokładnie takie gry, jakie chcemy.

Ponad 89 milionów dolarów przypadających na 1980 opublikowanych projektów. Gdyby podzielić je po równo, każda gra dostałaby prawie 50 000$ na ukończenie produkcji. W minionym roku, największą ilość pieniędzy zgromadził na swoim koncie Kingdom Come: Deliverance, który uzbierał około 1,68 miliona dolarów, kiedy warunkiem jej powstania był prób 'jedynie' 300 tysięcy. Więcej informacji znajdziecie wchodząc tutaj.

To chyba świetna wiadomość, bo przecież pokazujemy, że cenimy sobie, kiedy ktoś słucha naszego zdania i jesteśmy gotowi dobrze za to zapłacić. Z drugiej strony jednak, ile z tych projektów rzeczywiście wypali? Czy kupowanie kota w worku to dobry pomysł? Nie mi to osądzać.

[Źródło: VG247]

Oskar Śniegowski

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)