Coś nie tak z gałkami twojego pada od PS4? Polski oddział SCE uspokaja

Coś nie tak z gałkami twojego pada od PS4? Polski oddział SCE uspokaja

Coś nie tak z gałkami twojego pada od PS4? Polski oddział SCE uspokaja
marcindmjqtx
28.01.2014 19:16, aktualizacja: 05.01.2016 15:47

Niektórzy gracze zgłaszają problemy z gałkami analogowymi w padach od PlayStation 4. Mogą spać spokojnie.

Problemem jest przecierająca się guma pokrywająca "grzybki". Jej zadaniem jest zwiększenie przyczepności - i spełnia je całkiem nieźle, ale problem w tym, że czasami się też przeciera. Co nie tylko wygląda nieestetycznie, ale może też sprawiać, że granie będzie mniej komfortowe.

Tego typu problem to zawsze kłopot - nigdy nie wiadomo, czy obejmuje go gwarancja. Teoretycznie producent może podciągnąć go pod normalne zużycie związane z użytkowaniem sprzętu i odmówić wymiany czy naprawy. Choć niespecjalnie wielka ilość osób zgłasza problem z przecierającą się gumą, to polski oddział Sony Computer Entertainment postanowił wystosować specjalne oświadczenie:

Bardzo mała liczba użytkowników poinformowała nas, iż gumowa powierzchnia gałek analogowych kontrolera bezprzewodowego (DUALSHOCK®4) się przetarła podczas użytkowania urządzenia. Pomimo, iż materiał spełnia nasze wszelkie standardy jakości, będziemy na bieżąco zajmowali się każdym urządzeniem mającym tego rodzaju problem. Podczas trwania gwarancji będziemy wymieniać wadliwe kontrolery na nowe. Miło.

[za PPE]

Tomasz Kutera

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)