Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Cory Barlog już widział gameplay Death Stranding

Strona głównaCory Barlog już widział gameplay Death Stranding
18.12.2018 14:55
Cory Barlog już widział gameplay Death Stranding
Joanna Pamięta - Borkowska
Joanna Pamięta - Borkowska
bDIXnHue

Oglądał i nie omieszkał się tym pochwalić!

bDIXnHtx

Zacznę od tego, że Kojima Productions zostało powołane do życia trzy lata temu i 16 grudnia była rocznica tego wydarzenia. Z tej okazji Kojima zamieścił takiego oto tweeta:

Pisze w nim, że pomimo porad rodziny, by dać sobie spokój i odejść na emeryturę, postanowił nadal pracować. Przyjaciele z branży powiedzieli mu, że jest wiele osób, które czekają na owoce jego pracy. I tyle. Wśród osób, które gratulowały mu stażu i założenia studia, znalazł się człowiek stojący za tytułem God of War, czyli Cory Barlog:

Na co jedna z osób zapytała się:

bDIXnHtz

I Barlog odpowiedział, że tak, że widział. Czy był to zwiastun ponoć zawierający fragmenty gry, który pokazano podczas E3? Raczej nie, przecież by się tym nie chwalił.

Oczywiście, nie wariujmy. To tylko zapis twitterowej pogawędki. Pozwala ona jednak domniemywać, że, hmm... Kojima pracuje nad grą, a nie tylko nad nowymi zwiastunami. Że przez te trzy lata stworzył wręcz coś, co można nazwać gameplayem. Na ile nadającym się do pokazania szerszej publiczności, nie wiadomo.

Przypomnę jeszcze, że w przyszłym roku Sony nie pokaże się podczas E3. Co może oznaczać, że żadna ich większa produkcja nie wyjdzie zbyt szybko - w tym i Death Stranding.

Death Stranding - E3 2018 4K Trailer | PS4

bDIXnHuv