Conan Unconquered nową grą studia Petroglyph

Conan Unconquered nową grą studia Petroglyph
10.12.2018 17:52
Conan Unconquered nową grą studia Petroglyph
Krzysztof Kempski
Krzysztof Kempski

Czy zaskoczy równie pozytywnie, co Exiles?

Po całkiem udanym Conan Exiles (moja recenzja tutaj), Funcom nieco odżył i wziął się na poważnie za rozbudowywanie marki. Już rok przed premierą Exiles mówiło się, że po przeprowadzeniu gry przez fazę wczesnego dostępu, twórcy na poważnie zamierzają wziąć się za produkcję kolejnego tytułu z tego uniwersum. Dziś natomiast o owym projekcie usłyszeliśmy - czas na Conan Unconquered.

325462833259362268

Zgodnie z pierwszymi przypuszczeniami padło tym razem na grę raczej singlową."Raczej" ponieważ pojawi się też opcja gry w kooperacji. Pewnym zaskoczeniem jest natomiast fakt, że będzie to RTS z aktywną pauzą. Naszym zadaniem podczas gry będzie wznoszenie własnych osad, bronienie się przed atakiem kolejnych wrogów, a następnie ulepszanie bazy. Poza tym klasycznie będziemy zbierać surowce i opracowywać nowinki technologiczne celem rozwoju.

Conan Unconquered - Cinematic Announcement Trailer

325462833259558876

Autorzy jako główną inspirację wymieniają jednak steampunkowe They Are Billions. Można więc spodziewać się, że istotą zabawy będzie raczej przetrwanie, niż wykonywanie misji w stylu Starcrafta. Pierwszy zwiastun już jest, a premiery należy spodziewać się w przyszłym roku.

Krzysztof Kempski

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)