Command & Conquer Remastered Collection z premierą w czerwcu

Command & Conquer Remastered Collection z premierą w czerwcu

Command & Conquer Remastered Collection z premierą w czerwcu
10.03.2020 18:03, aktualizacja: 11.03.2020 18:32

New construction options.

Oryginalne Command & Conquer (znane również z podtytułem Tiberian Dawn) oraz jego pierwsza kontynuacja* - Command & Conquer: Red Alert - już wkrótce doczekają się wydania w nowej oprawie. Premiera Command & Conquer Remastered Collection, jak ogłosiło Electronic Arts, będzie miała miejsce 5 czerwca.

* Tak, wiem, że prawdziwą kontynuacją był trzy lata późniejszy C&C: Tiberian Sun, a Red Alert to niejako spin off, ale też ci, co grali, skończyli i pamiętali wiedzą, że jednak nie do końca; uwielbiałem te gry jako dziecko, nie zagniecie mnie.

Zremasterowane wersje obu części C&C (oraz wszystkich trzech dodatków do nich) zaoferują nową, "przerysowaną" oprawę graficzną w rozdzielczości do 4K, ścieżkę dźwiękową nagraną na nowo przez oryginalnego kompozytora - Franka Klepackiego - oraz przerywniki filmowe w podwyższonej rozdzielczości (TAK!!!).

Powiedział Jim Vessella, główny producent gry z EA (swoją drogą miał dokładnie tyle samo lat, grając w pierwsze C&C, co ja).

Jak się więc zapewne domyślacie będę grał. Premiera, raz jeszcze, 5 czerwca na Steamie i Originie. Gra będzie także dostępna w ramach abonamentu Origin Access Premier.

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)