Command & Conquer Remaster - jest pierwsze wideo

Command & Conquer Remaster - jest pierwsze wideo24.10.2019 19:15
Command & Conquer Remaster - jest pierwsze wideo

I wygląda super!

Electronic Arts ma dość specyficzne i chyba warte pochwały podejście do remastera klasycznego Command & Conquer. Od samego początku o projekcie tym mówi się jako o kierowanym przede wszystkim do największych fanów. I wygląda na to, że fani mają na co czekać.

Bo nie da się ukryć, że w porównaniu z takim Starcraftem oryginalne C&C będzie dziś mocno trącić myszką. To stary, bardzo klasyczny RTS, któremu bliżej do starutkiego Dune 2 niż do niewiele od niego starszych gier, które zrewolucjonizowały gatunek. Jeżeli ktoś chce do niego wrócić, to dobrze wie, czego się spodziewać.

Command & Conquer Remaster – First Gameplay Teaser

I tak też wygląda ten remaster na pierwszym wideo, pokazującym rozgrywkę. Wygląda na to, że EA robi dokładnie to, czego chcą (zapewne nieliczni) fani tego klasyka. Ja się do nich zaliczam i bardzo cieszy mnie to, jak to wygląda.

Bo producent wyraźnie nie ma zamiaru unowocześniać tej kultowej gry. Wystarczy mu "przerysowanie" sprite'ów, by nieco uwspółcześnić grafikę i zbliżyć ją do tego, jak gra wygląda w naszych wspomnieniach.

Mi to jak najbardziej pasuje. Jeżeli tylko uda się odrestaurować oryginalne filmiki z aktorami, to będę skakał z radości.

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)