Command & Conquer jednak nie umarło tak do końca

Command & Conquer jednak nie umarło tak do końca19.11.2013 15:01
Command & Conquer jednak nie umarło tak do końca
marcindmjqtx

EA zleci produkcję nowemu zespołowi.

Nie liczcie na zapowiedź nowej z gry już teraz. Póki co Electronic Arts siedzi cicho jak mysz pod miotłą, ale plany firmy w stosunku do marki Command & Conquer zdradza urywek oświadczenia na stronie wsparcia technicznego, dotyczącego zwrotu pieniędzy wydanych w trakcie testów bety skasowanej gry free 2 play od studia Victory:

Wszyscy, którzy nabyli C&C Ultimate Collecion otrzymają dostęp do wczesnej wersji beta, gdy produkcja zostanie podjęta przez nowe studio W komunikacie znajdziemy też zapewnienia, że kolejne wiadomości dotyczące Command & Conquer pojawią się, gdy prace nad grą znów ruszą.

To tylko wróżenie z fusów, ale te konkretne fusy wskazują na to, że EA nie zamierza tworzyć czegoś absolutnie od podstaw. Przypomnijmy, że projekt został zabrany Victory, gdy okazało się, że odzew graczy testujących wczesną wersję gry okazał się negatywny. Narzekali oni między innymi na odejście od tradycyjnej formuły, kładącej duży nacisk na fabularną kampanię (te miały pojawić się później). Ciekawe, czy wpłynie to jakoś na kształt nowej wersji i sposób jej dystrybucji. Free 2 play czy nie free 2 play - oto jest pytanie.

[źródło: Blue's News]

Maciej Kowalik

327071390098811159
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)