Command and Conquer 4 zapowiedziany, ale tylko na PC...

Command and Conquer 4 zapowiedziany, ale tylko na PC...09.07.2009 14:43
Command and Conquer 4 zapowiedziany, ale tylko na PC...
marcindmjqtx

Największym zaskoczeniem w tej zapowiedzi było dla mnie wskazanie, że gra ukaże się jedynie na PC. Szczególnie po tym jak grałem ostatnio w Command and Conquer: Red Alert 3 na PS3 i stwierdziłem, że sterowanie może nie jest doskonałe, ale jednak pozwala już na komfortową rozgrywkę. Niewątpliwie jest to ciekawy ruch ze strony mocno multiplatformowego wydawcy, więc po cichu liczę, że jednak w C&C4 zagramy także na konsolach.

Z pozostałych rzeczy możemy się dowiedzieć, że ankieta mówiła prawdę i w grze znajdziemy multi 5 na 5, mobline bazy, rozwój naszego dowódcy jak w RPG i klasy. Oj żeby tylko nie przesadzili z tymi zmianami.

Przedstawiamy Command & ConquerTM 4!

Nadchodzi kolejna odsłona bestsellerowego cyklu gier strategicznych.

Po prawie piętnastu latach od premiery pierwszej części serii Command & ConquerTM i trzydziestu milionach sprzedanych egzemplarzy, chcielibyśmy zaprezentować kolejny rozdział w historii wojen o Tyberium. Command & ConquerTM 4 trafi do sklepów w 2010 roku wprowadzając wiele innowacji i świeżości - m.in. rozgrywkę opartą na klasach, mobilne bazy i rozwój statystyk gracza obejmujący wszystkie dostępne tryby zabawy. Gra dostępna będzie wyłącznie dla posiadaczy komputerów PC.

- Command & Conquer jest potężną marką z piętnastoletnim dziedzictwem. Praca nad zwieńczeniem sagi Tyberium przyprawia nas o prawdziwy dreszczyk emocji. Gra jest projektowana w taki sposób, aby dała odpowiedzi na wszystkie pytania nurtujące fanów - powiedział Mike Glosecki, producent Command & Conquer 4 - Dzięki trybowi multiplayer bazującym na wykonywaniu konkretnych zadań, stałym wzroście statystyk i mobilnych bazach bazami, gracze doświadczą wrażeń, jakich nie zapewniła im żadna poprzednia część serii.

Fabuła Command & Conquer 4 rozpoczyna się po wydarzeniach, które miały miejsce w grze Command & ConquerTM 3 Wojny o Tyberium. Jest rok 2062 i ludzkość stoi na skraju zagłady. W ciągu sześciu kolejnych lat pola kryształów Tyberium rozrosną się na tyle, że Ziemia stanie się miejscem niezdatnym do zamieszkania. W tym właśnie czasie dwaj śmiertelni wrogowie: Global Defense Initiative (GDI) i Bractwo Nod zaczną poszukiwać sposobu na przetrwanie. Lider Nod, charyzmatyczny Kane, wybierze się do kwatery głównej sił GDI. Co planuje robić w sercu obozu nieprzyjaciół? Command & Conquer 4 przyniesie odpowiedzi na wszystkie dotychczasowe pytania i stanie się zwieńczeniem dramatycznej historii. Fani poznają przyszłość Ziemi, Nod, kryształów Tyberium, GDI i przede wszystkim, motywy Kane'a.

Command & Conquer 4 poza dwoma kampaniami przeznaczonymi dla pojedynczego gracza oferować będzie także tryb wieloosobowy. Fani otrzymają m.in. możliwość kooperacji oraz rywalizacji w pięcioosobowych zespołach. Dzięki takim rozwiązaniom rozgrywka multiplayerowa nabierze zupełnie nowego wymiaru.

Więcej informacji na temat gry Command & Conquer 4 znajduje się na oficjalnej stronie www.commandandconquer.com oraz pod adresem www.ea.pl.

326847036459280663
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)