Codemasters wjeżdża z Dirt 5 na nową generację ze 120 FPS

Codemasters wjeżdża z Dirt 5 na nową generację ze 120 FPS

Codemasters wjeżdża z Dirt 5 na nową generację ze 120 FPS
07.05.2020 17:39, aktualizacja: 07.05.2020 21:01

Mocno Forzahorizonowo

W trakcie wydarzenia Inside Xbox, organizowanego przez Microsoft, zobaczyliśmy pierwszą rozgrywkę z Dirt 5.

Wygląda na to, że Codemasters inspirowali się mocno Forzą Horizon 3 i 4 oraz zmieszali to nieco z Project Gotham Racing. Jest bardzo imprezowo i kolorowo.

Obraz

Imponowało przede wszystkim oświetlenie, gdzie widać ogromny potencjał na HDR i efekty wolumetryczne. Ta gra może tutaj zdetronizować Forzę Horizon 4 (póki nie wyjdzie piątka) jako najładniejsza "ścigałka".

Gra ma ukazać się w październiku 2020 roku i jesteśmy zaintrygowani. Nie oznacza to zapewne, że Xbox Series X ukaże się wtedy, ale na pewno będzie można Dirt 5 uznać za pewnego rodzaju tytuł "startowy".

Znamy trochę szczegółów optymalizacji na Xbox Series X, jak opcjonalny tryb 120 FPS, Smart Delivery (optymalizacja gry pod Xbox Series X) oraz naturalnie 4K.

Gra ma oferować 4-osobowy split-screen oraz lokacje tak różnorodne, jak Chiny, Norwegia, Włochy, USA (Arizona), Brazylia i wiele innych.

Ostatnia czwarta część serii DiRT wyszła w czerwcu 2017 i zdobyła całkiem przyzwoite oceny, ze średnią 85/86 na Metacritic w wersjach na PS4/Xbox One.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)