Codemasters pokazuje nowości w Dirt Rally 2.0

Codemasters pokazuje nowości w Dirt Rally 2.0

Codemasters pokazuje nowości w Dirt Rally 2.0
Krzysztof Kempski
17.01.2019 17:55

Szykują się nowe tory i samochody.

Trochę nowych wieści na temat zawartości, jaka trafi do zapowiedzianego jakiś czas temu Dirt Rally 2.0. Nowa rajdówka Codemasters zaoferować ma także klasyczne wyścigi z udziałem innych kierowców. Produkcja bazować będzie bowiem na licencji FIA World Rallycross Championship. Co wiąże się między innymi z implementacją ośmiu prawdziwych torów. Na liście nowości znalazło się położone w Belgii Mettet, brytyjskie Silverstone oraz Circuit de Barcelona. Powrócą też Montalegre, Loheac Bretagne, Trois-Rivieres, Holjes oraz Hell.

DiRT 2.0 FIA World RX Championship Trailer

W grze pojawią się też wyścigi rallycrossowe, rozgrywane na krótkim torze o mieszanej nawierzchni - część trasy to asfalt, reszta zaś szuter. W grze będzie on dostępny także w trybie multiplayer, dla ośmiu graczy jednocześnie. Twórcy zapowiadają też, że dostępne w dniu premiery pojazdy podzielone będą na cztery klasy - największą nowością będą pojazdy z kategorii supercars.  Możemy więc spodziewać się okazji do przejażdżki Renault Megane RS RX, PSRX Volkswagenem Polo R czy Audi S1 EKS RX quattro.

Oprócz zawartości premierowej czeka nas też oczywiście karnet sezonowy - szczegóły nie są znane, acz wiadomo, że w jego ramach otrzymamy nowe tory do rallycrossu oraz dodatkowe auta. Premiera Dirta 2.0 będzie mieć miejsce 26 lutego, a posiadacze edycji Deluxe zagrają kilka dni wcześniej - 22 lutego.

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)