Co zrobić, gdy PS3 nie działa?

Co zrobić, gdy PS3 nie działa?
01.03.2010 23:40
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Co można zrobić, kiedy ukochane PS3 nie działa? Oto nasze propozycje. Zawsze to lepsze niż nagrywanie takich filmików jak powyżej.

  1. Odpalić Xboksa 360. Jest tam masa fajnych gier, na pewno na wszystkie nie mieliście czasu. Może to dobry okres by skończyć dawno zaczęty tytuł, lub pobawić się czymś małym z XBLA? No i jego zegarek zdaje się działać poprawnie!
  2. Odpalić i zagrać we flaszowe gierki na swoim kompie. Konrad sporo z nich u nas opisał.
  3. Wytrzeć szmatką swoją konsolę. Zetrzeć odciski palców, przedmuchać wentylatorki, no i naładować do pełna pady w oczekiwaniu na możliwość grania.
  4. Powzdychać skrycie do Kratosa. Albo postroić groźne miny przed lustrem. Jej, co to jest za gra.
  5. Książki/komiksy/filmy. Na pewno jest jakiś serial, film, książka na którą mieliście ochotę, ale jakoś nigdy nie było czasu, bo Nathan wzywał.
  6. Spacer. To prawie jak wizyta w PlayStation Home! Place, fontanny, inni ludzie.
  7. Przyznać sobie parę wirtualnych trofeów za prace domowe. Platyna za mycie okien, złoto za trzepanie dywanów, srebro - pranie. W końcu idzie wiosna!
  8. Ponarzekać - to takie polskie. Alan Wake będzie słaby, Polygamia nie pisze o awariach Xbox LIVE i daje okładki tylko z Xboksa. Gupie fanboje.
  9. Nauka. W końcu swego czasu PS3 dokonywało skomplikowanych obliczeń, które pomagały ratować życie. 8001050F to ciekawa liczba - w zapisie dziesiętnym to 2147550479. Suma cyfr daje - uwaga - czterdzieści i cztery. Sony ma dla nas jakieś ukryte przesłanie? Mickiewicz przewidział ten błąd? Wersja dla humanistów - Sprawdzić jakie inne wydarzenia z pierwszego marca zapisały się w historii: w 1592 doszło we Francji do masakry Hugenotów w Wassy -rozpoczęły się francuskie wojny religijne 1954 - Amerykanie detonują pierwszą bombę wodorową na atolu Bikini; 1982 - w kinach odbywa się premiera pierwszej części komedi Va Banque.
  10. Singstar w praktyce. Pójść do baru z karaoke i pokazać kto tu rządzi. Trofeum? A nuż jakieś się zainteresuje?

Czekamy na Wasze propozycje. Razem jakoś dotrwamy do tej łatki.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)