Co znajdziemy w kwietniowym PlayStation Plus? [Aktualizacja]

Co znajdziemy w kwietniowym PlayStation Plus? [Aktualizacja]
marcindmjqtx

28.03.2014 14:07, aktual.: 05.01.2016 15:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sony ociąga się z ogłoszeniem nowej porcji gier dostępnych dla posiadaczy abonamentu, ale od czego są sprawdzone źródła? [Aktualizacja: Sony w końcu oficjalnie potwierdziło listę]

Aktualizacja: W tym miesiącu wyjątkowo długo musieliśmy czekać na oficjalny post na PlayStation Blog. Pojawił się przed momentem i potwierdził listę, którą dzieliliśmy się z wami w środę.

Oryginalny wpis:

Wczoraj dowiedzieliśmy się, co dostaną gracze w Azji. I to z oficjalnego źródła, bo z tamtejszego PlayStation Blog.

fot. blog.asia.playstation.com

Oferta jest rzecz jasna różna dla każdego z regionów, ale fakt, że duchowy spadkobierca Metal Sluga - Mercenary Kings swoją premierę będzie miał właśnie w ofercie PS+ warto było odnotować.

Dziś swoje przewidywania ogłosił serwis GamesPointsNow, który nie mylił się w tej kwestii w przeszłości. Na jego liście znajdujemy: PS4: Mercenary Kings PS3: PES 2014, Sly Cooper: Thieves in Time PS Vita: Hotline Miami, Moto GP13

Rozpieszczeni miesiącami z hitami mogą narzekać. Inni być może potraktują to jako okazję na przykład do wyciągnięcia z PS3 płytki z FIFA 14 i sprawdzenia, co zmieniło się w ostatnim PES-ie. Ot, chociażby po to, by za kilka miesięcy w corocznej kłótni fanbojów obu serii mieć jakieś argumenty merytoryczne. Ja ucieszę się ze Sly'a, bo jakoś mi umykał z planów zakupowych.

O ile, rzecz jasna, plotki zostaną potwierdzone. Pewnie niedługo się tego dowiemy.

[źródło: GamesPointsNow]

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)