Co znajdziemy w darmowej DriveClub: PS Plus Edition?

Co znajdziemy w darmowej DriveClub: PS Plus Edition?

Co znajdziemy w darmowej DriveClub: PS Plus Edition?
marcindmjqtx
04.10.2014 11:30, aktualizacja: 05.01.2016 15:26

DriveClub pozwoli posiadaczom PS Plus, na niczym nieskrępowaną zabawę zupełnie za darmo. Sprawdźmy, czym ta wersja będzie się różnić od tej ze sklepowej półki.

DriveClub niewątpliwie znajdzie grono wiernych fanów i przyczyni się do sprzedaży wielu konsol Sony. Japońska firma doskonale zdaje sobie z tego sprawę, a wręcz postanowiła pójść o krok dalej. Każdy posiadacz  abonamentu PlayStation Plus dostanie DriveClub zupełnie za darmo. Haczyk jest jeden, grę uszczuplono o kilka elementów względem pełnowartościowej siostry. Zastanawiacie się o jakie? Służę pomocą.

Zacznijmy od tego, co PS Plus Edition ma nam do zaoferowania. Przede wszystkim w jej skład wejdą wszystkie dostępne tryby gry i sieciowe funkcjonalności, które pozwolą na rywalizację z naszymi przyjaciółmi, wykonywanie zadań i bycie częścią społeczności budowanej przez Evolution Studios.

Do naszej dyspozycji zostanie oddanych 10 samochodów, a pościgamy się na 11 zróżnicowanych trasach (na jednej mapie: Indie). Do PS Plus Edition wejdzie również aktualizacja przynosząca system zmiennych warunków pogodowych.

Jeśli gra spodoba Wam się na tyle, że zdecydujecie się ją kupić, to wszystko ograniczy się do kliknięcia jednego przycisku, który pobierze z Waszego konta 39,99€ lub 34,99£ (169zł w naszym kraju). Wszystkie dokonane postępy i zdobyte osiągnięcia, przejdą oczywiście do pełnej wersji, a Wy po prostu będziecie kontynuować zabawę na większej ilości tras, większą ilością samochodów i z innymi, pomniejszymi dodatkami.

Premiera DriveClub już 8 października. Tylko na PlayStation 4.

[Źródło: Gamepur]

Oskar Śniegowski

326945166915692823
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)